Szkolenia, Wizytacje, Halloween

Ostatnia sobota października była niezwykle pracowitym dniem. Poza naszymi cosobotnimi obowiązkami mieliśmy bowiem dwudniowe szkolenie dla uczniów, nauczycieli i rodziców. Szkolenie dotyczące metod aktywizacyjnych i nowoczesnych form nauczania prowadziła nasza nieoceniona Lucyna Bzowska – trenerka ODN SWP. W programie szkolenia znalazło się wiele zabaw, które mają na celu zaktywizować uczniów, ćwiczyć umiejętności komunikacyjne, budować motywacje wewnętrzne uczniów.[end]Uczestnicy poznali również zabawy ruchowe, rytmiczne i twórcze, podnoszące nastrój w grupie i integrujące klasę. Pani Lucyna w trakcie całej soboty odwiedziła wiele klas, przyglądała się uczniom i nauczycielom, doradzała, ale przede wszystkim chwaliła, gdyż nasza szkoła wiernie i wytrwale wciela wszystkie nauki dotyczące nowoczesnego i aktywnego nauczania. Pomiędzy tymi niezwykle inspirującymi lekcjami i szkoleniami, udało nam się również wychwycić kilkoro uczniów przebranych w fantazyjne stroje, co zwiastuje nadchodzące Halloween.

Zakończenie roku szkolnego 2023/24, cz.1

Pożegnań nadszedł czas! Ostatnia sobota wypełniona była zakończeniem roku szkolnego dla klas 3 i 8 szkoły podstawowej i Kursu maturalnego, za którym już tęsknimy! Uroczystości były bardzo barwne i urozmaicone,

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure