Szkolenia, Wizytacje, Halloween

Ostatnia sobota października była niezwykle pracowitym dniem. Poza naszymi cosobotnimi obowiązkami mieliśmy bowiem dwudniowe szkolenie dla uczniów, nauczycieli i rodziców. Szkolenie dotyczące metod aktywizacyjnych i nowoczesnych form nauczania prowadziła nasza nieoceniona Lucyna Bzowska – trenerka ODN SWP. W programie szkolenia znalazło się wiele zabaw, które mają na celu zaktywizować uczniów, ćwiczyć umiejętności komunikacyjne, budować motywacje wewnętrzne uczniów.[end]Uczestnicy poznali również zabawy ruchowe, rytmiczne i twórcze, podnoszące nastrój w grupie i integrujące klasę. Pani Lucyna w trakcie całej soboty odwiedziła wiele klas, przyglądała się uczniom i nauczycielom, doradzała, ale przede wszystkim chwaliła, gdyż nasza szkoła wiernie i wytrwale wciela wszystkie nauki dotyczące nowoczesnego i aktywnego nauczania. Pomiędzy tymi niezwykle inspirującymi lekcjami i szkoleniami, udało nam się również wychwycić kilkoro uczniów przebranych w fantazyjne stroje, co zwiastuje nadchodzące Halloween.

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a