Każdy dzień powinien być świętem, dlatego w naszej szkole każda sobota będzie świętowana w sposób szczególny. Ostatnia upłynęła pod hasłem Dzień uśmiechu. Każdy uczeń był zobowiązany do przybrania uśmiechu w chwili przekroczenia szkolnego progu. Na zajęciach plastycznych dodatkowo uczniowie wykonywali akcesoria mające uwypuklić lub wywołać uśmiech. I tak powstały wspaniałe wąsy, lizaki, brody, serduszka, fajki, okulary. Było śmiechowo i kreatywnie. Zobaczcie koniecznie nasz galerię. [end]

Moja Mamo, Kocham Cię
Drogie Mamy Z okazji Waszego święta życzymy Wam dni pełnych miłości, spokoju i radości. Niech każdy uśmiech wraca do Was ze zdwojoną siłą, a dobro, które każdego dnia ofiarowujecie swoim dzieciom,

