Konkurs! Bogactwo mojego regionu

Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież polonijną do udziału w konkursie:Bogactwo mojego regionu – pokaż nam skąd pochodzisz Ty i Twoi rodzice.Forma pracy – prezentacja multimedialna lub mini film/reportaż.Regulamin konkursu poniżej.[end]Prace zostaną ocenione i nagrodzone w 3 kategoriach wiekowch:Kategoria I Uczestnicy w wieku 9 – 11 latKategoria II Uczestnicy w wieku 12 –14 latKategoria III Uczestnicy w wieku 15-18 latProsimy o nadsyłanie prac drogą mailową na adres: agnieszka.matys@szkolasen.com w terminie do 31 października 2017 r.W treści maila poproszę umieścić:imię i nazwisko oraz datę urodzenia autora i telefon kontaktowy.Pokaz najciekawszych prac laureatów oraz rozdanie nagród odbędzie się w sobotę 11 listopada 2017 r. w szkole SEN w Dublinie podczas obchodów Dnia Niepodległości.

Inne ciekawe newsy

Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna!

Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w

Bal wenecki

Bal wenecki – taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne!