Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny

Nowy rok, nowe twarze, nowe wyzwania. W minioną sobotę oficjalnie rozpoczęliśmy nowy rok szkolny, który jak zwykle najbardziej wyczekiwany był przez uczniów klas pierwszych. Nieco wystraszeni, ale przede wszystkim podekscytowani, pojawili się na terenie szkoły muzułmańskiej, gdzie przydzieleni zostali do poszczególnych klas. [end]W szkole irlandzkiej, niemniej tłumnie, stawili się weterani naszej szkoły. Trochę wyrośnięci, jeszcze bardziej uśmiechnięci przywitali nowych nauczycieli, nowe klasy i „starych” kolegów. Oby do czerwca!

31 Finał WOŚP za nami!

31 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2023 za nami! Graliśmy głośno, graliśmy tłumnie, a co najważniejsze graliśmy dla wspaniałej sprawy – ratowania zdrowia i życia osób chorych na sepsę. Ostateczny

Bal na Zielonej Łące

Bal na Zielonej Łące dla naszych najmłodszych uczniów za nami. Przed Wami fotorelacja z tej niezwykle kolorowej zabawy, w trakcie której bawiły się motyle, biedronki, żabki, jeż a nawet duch!