Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny

Nowy rok, nowe twarze, nowe wyzwania. W minioną sobotę oficjalnie rozpoczęliśmy nowy rok szkolny, który jak zwykle najbardziej wyczekiwany był przez uczniów klas pierwszych. Nieco wystraszeni, ale przede wszystkim podekscytowani, pojawili się na terenie szkoły muzułmańskiej, gdzie przydzieleni zostali do poszczególnych klas. [end]W szkole irlandzkiej, niemniej tłumnie, stawili się weterani naszej szkoły. Trochę wyrośnięci, jeszcze bardziej uśmiechnięci przywitali nowych nauczycieli, nowe klasy i „starych” kolegów. Oby do czerwca!

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a