Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny

Nowy rok, nowe twarze, nowe wyzwania. W minioną sobotę oficjalnie rozpoczęliśmy nowy rok szkolny, który jak zwykle najbardziej wyczekiwany był przez uczniów klas pierwszych. Nieco wystraszeni, ale przede wszystkim podekscytowani, pojawili się na terenie szkoły muzułmańskiej, gdzie przydzieleni zostali do poszczególnych klas. [end]W szkole irlandzkiej, niemniej tłumnie, stawili się weterani naszej szkoły. Trochę wyrośnięci, jeszcze bardziej uśmiechnięci przywitali nowych nauczycieli, nowe klasy i „starych” kolegów. Oby do czerwca!