Rada wyjazdowa dla nauczycieli 2017

Tradycyjnie jak co roku, nauczyciele naszej szkoły spędzają ostatni weekend wakacji na szkoleniu i podnoszeniu swoich pedagogicznych kwalifikacji. W tym roku swoją obecnością i cennymi naukami wsparła nas nieoceniona Lucyna Bzowska – animatorka pedagogiki zabawy, autorka wielu książek i programów autorskich, przedstawicielka Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów KLANZA.[end]W ciągu dwóch dni nasza kadra uczestniczyła w zajęciach teoretycznych i praktycznych, zespół pogłębiał wiedzę z zakresu metody krakowskiej, jak i metod aktywizacyjnych, w których specjalizuje się Pani Lucyna Bzowska. Jedno jest pewne entuzjazm przed nowym rokiem, nowe umiejętności i pomysły wzrósł o 200%! Do zobaczenia w sobotę!

RUR w klasach drugich i trzecich

Uczniowie klas drugich i trzecich po raz kolejny wzięli udział w warsztatach w ramach Programu Edukacyjnego „Ratujemy i Uczymy Ratować”. Poznanie zasad pierwszej pomocy to dopiero początek. Kluczowym elementem jest

XIII Olimpiada Szkół Polonijnych z Irlandii

350 testów, 36 artystów, ponad 120 sportowców, 5 szkół i wspaniała atmosfera – tego doświadczyliśmy podczas XIII Olimpiady Szkół Polonijnych z Irlandii, która odbyła się w minioną sobotę. Patronem i