Rada wyjazdowa dla nauczycieli 2017

Tradycyjnie jak co roku, nauczyciele naszej szkoły spędzają ostatni weekend wakacji na szkoleniu i podnoszeniu swoich pedagogicznych kwalifikacji. W tym roku swoją obecnością i cennymi naukami wsparła nas nieoceniona Lucyna Bzowska – animatorka pedagogiki zabawy, autorka wielu książek i programów autorskich, przedstawicielka Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów KLANZA.[end]W ciągu dwóch dni nasza kadra uczestniczyła w zajęciach teoretycznych i praktycznych, zespół pogłębiał wiedzę z zakresu metody krakowskiej, jak i metod aktywizacyjnych, w których specjalizuje się Pani Lucyna Bzowska. Jedno jest pewne entuzjazm przed nowym rokiem, nowe umiejętności i pomysły wzrósł o 200%! Do zobaczenia w sobotę!