Rada wyjazdowa dla nauczycieli 2017

Tradycyjnie jak co roku, nauczyciele naszej szkoły spędzają ostatni weekend wakacji na szkoleniu i podnoszeniu swoich pedagogicznych kwalifikacji. W tym roku swoją obecnością i cennymi naukami wsparła nas nieoceniona Lucyna Bzowska – animatorka pedagogiki zabawy, autorka wielu książek i programów autorskich, przedstawicielka Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów KLANZA.[end]W ciągu dwóch dni nasza kadra uczestniczyła w zajęciach teoretycznych i praktycznych, zespół pogłębiał wiedzę z zakresu metody krakowskiej, jak i metod aktywizacyjnych, w których specjalizuje się Pani Lucyna Bzowska. Jedno jest pewne entuzjazm przed nowym rokiem, nowe umiejętności i pomysły wzrósł o 200%! Do zobaczenia w sobotę!

Inne ciekawe newsy

Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna!

Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w

Bal wenecki

Bal wenecki – taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne!