Zakończenie roku szkolnego 2017

24 czerwca, już po raz ósmy, cała społeczność Szkoły SEN zakończyła kolejny rok szkolny i powitała wakacje. Było kolorowo i radośnie. Uroczystość rozpoczęła występem grupa taneczna SEN prowadzona przez Joannę Drążewską. Potem odbyło się wręczenie dyplomów i nagród uczniom z najlepszymi wynikami w nauce. Pożegnaliśmy także małym upominkiem Panią Emilię Szwedę, która od lat zawsze chętnie włączała się w aktywności naszej szkoły, a teraz wraca do Polski.[end]Potem było podsumowanie najważniejszych wydarzeń przygotowane wspólnie z Panem Dyrektorem przez Bartka Pilarczyka i uzupełnione błyskotliwym komentarzem Anny Jaros. Marianna Brzozowska wręczyła książkę pt. „Powódż wyobraźni” , autorstwa szkolnej grupy literackiej, która powstała w ramach ogólnopolskiego konkursu Ridero i odniosła wielki sukces, przechodząc do ścisłego finału. Na koniec uroczystości, niespodziewanie i ku wielkiej radości najmłodszych uczniów, spadł na nas deszcz balonów. Dziękujemy naszym żeglarzom pod kierownictwem Marcina Wilka za tę wyjątkową niespodziankę. Za nami kolejny pracowity, obfitujący w wydarzenia rok, za który Wam bardzo dziękujemy. Serdecznie gratulujemy laureatom wyróżnień i życzymy wszystkim naszym uczniom, nauczycielom oraz ich rodzinom słonecznych wakacji. Do zobaczenia już we wrześniu. Wracajcie wypoczęci i gotowi na kolejną przygodę z językiem polskim.

Inne ciekawe newsy

Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna!

Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w

Bal wenecki

Bal wenecki – taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne!