Wycieczki, wycieczki, wycieczki!

Ubiegła sobota upłynęła pod znakiem ostatnich w tym roku szkolnym wycieczek. Nasi milusińscy odwiedzili Lullymore, Clarę Larę i Galway. Łącznie aż 298 uczniów udało się w tym dniu w różne strony Irlandii. W Lullymore na najmłodszych naszych uczniów czekały liczne atrakcje w postaci farmy zwierząt, placu zabaw, golfa, super ciuchcia, park tematyczno-historyczny. [end]Wszystko to przy współudziale wspaniałej pogody. Równie świetnie bawiły się dzieciaki z klas 1 i 2, które zwędrowały do parku Klara Lara. A tam nie było końca zabawom, pluskaniu, wyścigom samochodowym, skakaniu. Do Galway natomiast pojechali sportowcy i klasy 4 i 6. Wzięli udział w Festynie rodzinnym „Żyjmy zdrowo na sportowo”, zwiedzali Galway i podziwiali ocean. Jak doskonale się bawili wszycy nasi wycieczkowicze, możecie zobaczyć na zdjęciach w naszej galerii: Sławomira Jamowskiego /Lullymore/, Agnieszki Brychcy /Clara Lara/ i Bartłomieja Pilarczyka www.bartphotodublin.com /Galway/.

RUR w klasach drugich i trzecich

Uczniowie klas drugich i trzecich po raz kolejny wzięli udział w warsztatach w ramach Programu Edukacyjnego „Ratujemy i Uczymy Ratować”. Poznanie zasad pierwszej pomocy to dopiero początek. Kluczowym elementem jest

XIII Olimpiada Szkół Polonijnych z Irlandii

350 testów, 36 artystów, ponad 120 sportowców, 5 szkół i wspaniała atmosfera – tego doświadczyliśmy podczas XIII Olimpiady Szkół Polonijnych z Irlandii, która odbyła się w minioną sobotę. Patronem i