Wycieczki, wycieczki, wycieczki!

Ubiegła sobota upłynęła pod znakiem ostatnich w tym roku szkolnym wycieczek. Nasi milusińscy odwiedzili Lullymore, Clarę Larę i Galway. Łącznie aż 298 uczniów udało się w tym dniu w różne strony Irlandii. W Lullymore na najmłodszych naszych uczniów czekały liczne atrakcje w postaci farmy zwierząt, placu zabaw, golfa, super ciuchcia, park tematyczno-historyczny. [end]Wszystko to przy współudziale wspaniałej pogody. Równie świetnie bawiły się dzieciaki z klas 1 i 2, które zwędrowały do parku Klara Lara. A tam nie było końca zabawom, pluskaniu, wyścigom samochodowym, skakaniu. Do Galway natomiast pojechali sportowcy i klasy 4 i 6. Wzięli udział w Festynie rodzinnym „Żyjmy zdrowo na sportowo”, zwiedzali Galway i podziwiali ocean. Jak doskonale się bawili wszycy nasi wycieczkowicze, możecie zobaczyć na zdjęciach w naszej galerii: Sławomira Jamowskiego /Lullymore/, Agnieszki Brychcy /Clara Lara/ i Bartłomieja Pilarczyka www.bartphotodublin.com /Galway/.

Warsztaty druku 3D

W fascynujący świat druku 3D zabrał naszych uczniów w ubiegłą sobotę Pan Jarosław Tajkowski. Każda klasa z New Cross College mogła poznać możliwości, jakie oferują drukarki 3D, zobaczyć proces druku