Wielki Rodzinny Festyn

Mamy ogromną przyjemność zaprosić na Wielki Rodzinny Festyn, który odbędzie się 13 maja na terenach zielonych przy Deaf Village /Navan Road, Dublin 7/ w godzinach 9.00 -16:00. W ciągu tych kilku bardzo intensywnie wypełnionych godzin będzie się naprawdę działo! Bieg na bungee, dmuchańce, zawody pływackie, bitwa na poduchy, malowanie twarzy, grill i dłłłuuugo by jeszcze wymieniać! [end]Festyn jest też częścią corocznej imprez naszej szkoły, mianowicie Olimpiady Szkół Polonijnych z Irlandii i Irlandii Północnej, to już 6 odsłona naszej Olimpiady! Podczas festynu rozegrany zostanie także turniej piłkarski, który z kolei jest częścią Festiwalu PolskaEire, a nad którym patronat objęła Ambasada RP w Dublinie. Kto żyw niech przybywa, zapraszamy wszystkich chętnych, Wy zaproście swoich znajomych. Będzie zabawa! Szczegóły na plakacie. Przybywajcie tłumnie!

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a