Wielki Rodzinny Festyn

Mamy ogromną przyjemność zaprosić na Wielki Rodzinny Festyn, który odbędzie się 13 maja na terenach zielonych przy Deaf Village /Navan Road, Dublin 7/ w godzinach 9.00 -16:00. W ciągu tych kilku bardzo intensywnie wypełnionych godzin będzie się naprawdę działo! Bieg na bungee, dmuchańce, zawody pływackie, bitwa na poduchy, malowanie twarzy, grill i dłłłuuugo by jeszcze wymieniać! [end]Festyn jest też częścią corocznej imprez naszej szkoły, mianowicie Olimpiady Szkół Polonijnych z Irlandii i Irlandii Północnej, to już 6 odsłona naszej Olimpiady! Podczas festynu rozegrany zostanie także turniej piłkarski, który z kolei jest częścią Festiwalu PolskaEire, a nad którym patronat objęła Ambasada RP w Dublinie. Kto żyw niech przybywa, zapraszamy wszystkich chętnych, Wy zaproście swoich znajomych. Będzie zabawa! Szczegóły na plakacie. Przybywajcie tłumnie!

Inauguracja warsztatów druku 3D

W najbliższą sobotę uczniowie klas starszych będą mieli niebywałą okazję wzięcia udziału w pokazie drukarek i druku 3D. Pokaz, który będzie inauguracją warsztatów z drukowania i projektowania 3D, będzie otwarty