Wielki Rodzinny Festyn

Mamy ogromną przyjemność zaprosić na Wielki Rodzinny Festyn, który odbędzie się 13 maja na terenach zielonych przy Deaf Village /Navan Road, Dublin 7/ w godzinach 9.00 -16:00. W ciągu tych kilku bardzo intensywnie wypełnionych godzin będzie się naprawdę działo! Bieg na bungee, dmuchańce, zawody pływackie, bitwa na poduchy, malowanie twarzy, grill i dłłłuuugo by jeszcze wymieniać! [end]Festyn jest też częścią corocznej imprez naszej szkoły, mianowicie Olimpiady Szkół Polonijnych z Irlandii i Irlandii Północnej, to już 6 odsłona naszej Olimpiady! Podczas festynu rozegrany zostanie także turniej piłkarski, który z kolei jest częścią Festiwalu PolskaEire, a nad którym patronat objęła Ambasada RP w Dublinie. Kto żyw niech przybywa, zapraszamy wszystkich chętnych, Wy zaproście swoich znajomych. Będzie zabawa! Szczegóły na plakacie. Przybywajcie tłumnie!

RUR w klasach drugich i trzecich

Uczniowie klas drugich i trzecich po raz kolejny wzięli udział w warsztatach w ramach Programu Edukacyjnego „Ratujemy i Uczymy Ratować”. Poznanie zasad pierwszej pomocy to dopiero początek. Kluczowym elementem jest

XIII Olimpiada Szkół Polonijnych z Irlandii

350 testów, 36 artystów, ponad 120 sportowców, 5 szkół i wspaniała atmosfera – tego doświadczyliśmy podczas XIII Olimpiady Szkół Polonijnych z Irlandii, która odbyła się w minioną sobotę. Patronem i