Wielkanoc 2017

Żurki, mazurki i inne pisanki, stół pełen słodkości, popisy taneczne i spektakl wielkanocny tak wyglądała w skrócie nasza dzisiejsza sobota. Świętowaliśmy bowiem Wielkanoc w gronie nam najbliższym – naszych uczniów i rodziców. Przygotowania rozpoczęliśmy już wczesnym rankiem, wszystkie potrawy, które znalazły się na stole powstały w naszej szkolnej kuchni, a w ich przygotowaniu wzięli udział nasi uczniowie i wolontariusze rekrutujący się spośród naszych drogich rodziców.[end]Wyczarowali oni kolorowe mazurki, jeszcze bardziej kolorowe pisanki no i oczywiście gwóźdź programu – żurek. Wszystkich tych pyszności mogliśmy spróbować tuż po występach artystycznych. Głównym bowiem punktem programu były pokazy taneczne grupy pani Joanny Drążewskiej i spektakl wielkanocny, w którym wystąpili uczniowie, a do którego scenariusz napisała nieoceniona Justyna Kosmulska, a wyreżyserowała wspomniana już Joanna Drążewska, która również odpowiedzialna była za wspaniałą scenografię. Tuż przed konsumpcją wszystkich pyszności pomodliliśmy się wraz z Ojcem Robertem Regułą. W trakcie naszego świętowania trwał kiermasz na rzecz dzieciaków z Ugandy, podczas którego uzbieraliśmy aż 874,84 Euro, co łącznie daje aż 1500 Euro!!! Za co serdecznie DZIĘKUJEMY!!!

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła