Odwiedziny Wilka Morskiego

Nasi uczniowie przeżyli prawdziwą przygodę w ubiegłą sobotę! W rejs dookoła świata zabrał ich bowiem najprawdziwszy Kapitan Żeglugi Morskiej, ba legenda! – Ziemowit Barański, jachtowy kapitan żeglugi wielkiej, instruktor i wykładowca żeglarstwa, sędzia żeglarski, działacz społeczny. W latach 1956–2010 odbył w sumie 100 morskich rejsów i kilkakrotnie odwiedził ponad 700 różnych portów morskich.[end]Łącznie przepłynął 223828,2 mil morskich. W skupieniu i z zachwytem uczniowie podziwiali kolejne „migawki” z przepięknych plaż wysp Dominiki, Martiniki i St. Lucia prezentowane przez Pana Ziemowita, wypraw które odbył wraz z Chrześcijańską Szkołą pod Żaglami STS Fryderyk Chopin. Tylko patrzeć jak nasi milusińscy zapragną zostać wilkami morskimi! Ahoj przygodo!

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a