Odwiedziny Wilka Morskiego

Nasi uczniowie przeżyli prawdziwą przygodę w ubiegłą sobotę! W rejs dookoła świata zabrał ich bowiem najprawdziwszy Kapitan Żeglugi Morskiej, ba legenda! – Ziemowit Barański, jachtowy kapitan żeglugi wielkiej, instruktor i wykładowca żeglarstwa, sędzia żeglarski, działacz społeczny. W latach 1956–2010 odbył w sumie 100 morskich rejsów i kilkakrotnie odwiedził ponad 700 różnych portów morskich.[end]Łącznie przepłynął 223828,2 mil morskich. W skupieniu i z zachwytem uczniowie podziwiali kolejne „migawki” z przepięknych plaż wysp Dominiki, Martiniki i St. Lucia prezentowane przez Pana Ziemowita, wypraw które odbył wraz z Chrześcijańską Szkołą pod Żaglami STS Fryderyk Chopin. Tylko patrzeć jak nasi milusińscy zapragną zostać wilkami morskimi! Ahoj przygodo!

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła

Projekty na lekcjach języka polskiego

Istotną cechą metody projektów jest samodzielna praca uczniów, często nad zagadnieniami, które sami wybrali. Daje to szansę na rozbudzenie ich osobistego zaangażowania i zainteresowania tematem, którym się zajmują. Przedstawiamy projekty uczniów