Świętujemy!

1 marca w Polsce został ustanowiony Narodowym Dniem Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” – żołnierzy antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia. Z tej okazji w naszej szkole w najbliższą sobotę 4 marca, w godzinach 12:00 – 14:00 (szkoła irlandzka) uczniowie będą uczestniczyć w prezentacji historycznej przygotowanej przez grupę rekonstrukcyjną Battlegroup Centre BGC Ireland, w tym naszego szanownego historyka Rafała Ickiewicza. W trakcie pogadanki o żołnierzach wyklętych, zostanie zaprezentowane uzbrojenie i umundurowanie żołnierzy. [end]Będzie na pewno mega ciekawie i co więcej pouczająco! Spocznij.

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a