Bardzo pracowita sobota!

Co to był za dzień! Taka kumulacja wydarzeń zdarza się tylko w Szkole SEN! Dzień rozpoczęliśmy balem dla naszych najmłodszych uczniów – przedszkolaków. Przebrane za superbohaterów tańczyły w rytm polskich przebojów dla najmłodszych, a wraz z nimi panie przedszkolanki, również przebrane i obdarzone supermocami. Po słodkim poczęstunku, nasi milusińscy udali się do swoich klas, zwalniając hol szkoły irlandzkiej na spotkanie z pisarką Beatą Ostrowicką. [end]Uczniowie klas od 3 wzwyż wykazali się smykałką dziennikarską i zadawali bardzo ciekawe pytania gościowi. Pani Beata równie błyskotliwie udzielała odpowiedzi na jakże frapujące pytania – o wiek, wysokość zarobków i ulubioną książkę. Po spotkaniu, można było oczywiście zakupić książki autorstwa Pani Beaty oraz zdobyć jej autograf. To był również wielce emocjonujący dzień dla wszystkich zakochanych w naszej szkole, gdyż uruchomiliśmy pocztę walentynkową! Zaskoczenie, rozczulające uśmiechy wszystkich „szczęśliwców” możecie podziwiać na umieszczonych w galerii zdjęciach.

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła