Bardzo pracowita sobota!

Co to był za dzień! Taka kumulacja wydarzeń zdarza się tylko w Szkole SEN! Dzień rozpoczęliśmy balem dla naszych najmłodszych uczniów – przedszkolaków. Przebrane za superbohaterów tańczyły w rytm polskich przebojów dla najmłodszych, a wraz z nimi panie przedszkolanki, również przebrane i obdarzone supermocami. Po słodkim poczęstunku, nasi milusińscy udali się do swoich klas, zwalniając hol szkoły irlandzkiej na spotkanie z pisarką Beatą Ostrowicką. [end]Uczniowie klas od 3 wzwyż wykazali się smykałką dziennikarską i zadawali bardzo ciekawe pytania gościowi. Pani Beata równie błyskotliwie udzielała odpowiedzi na jakże frapujące pytania – o wiek, wysokość zarobków i ulubioną książkę. Po spotkaniu, można było oczywiście zakupić książki autorstwa Pani Beaty oraz zdobyć jej autograf. To był również wielce emocjonujący dzień dla wszystkich zakochanych w naszej szkole, gdyż uruchomiliśmy pocztę walentynkową! Zaskoczenie, rozczulające uśmiechy wszystkich „szczęśliwców” możecie podziwiać na umieszczonych w galerii zdjęciach.

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a