Bardzo pracowita sobota!

Co to był za dzień! Taka kumulacja wydarzeń zdarza się tylko w Szkole SEN! Dzień rozpoczęliśmy balem dla naszych najmłodszych uczniów – przedszkolaków. Przebrane za superbohaterów tańczyły w rytm polskich przebojów dla najmłodszych, a wraz z nimi panie przedszkolanki, również przebrane i obdarzone supermocami. Po słodkim poczęstunku, nasi milusińscy udali się do swoich klas, zwalniając hol szkoły irlandzkiej na spotkanie z pisarką Beatą Ostrowicką. [end]Uczniowie klas od 3 wzwyż wykazali się smykałką dziennikarską i zadawali bardzo ciekawe pytania gościowi. Pani Beata równie błyskotliwie udzielała odpowiedzi na jakże frapujące pytania – o wiek, wysokość zarobków i ulubioną książkę. Po spotkaniu, można było oczywiście zakupić książki autorstwa Pani Beaty oraz zdobyć jej autograf. To był również wielce emocjonujący dzień dla wszystkich zakochanych w naszej szkole, gdyż uruchomiliśmy pocztę walentynkową! Zaskoczenie, rozczulające uśmiechy wszystkich „szczęśliwców” możecie podziwiać na umieszczonych w galerii zdjęciach.