Spotkanie autorskie z Beatą Ostrowicką

Spotkanie autorskie z Beatą Ostrowicką 11 lutego 2017 (sobota). Beata Ostrowicka jest autorką m.in. „Niezwykłych wakacji”, „Eliksiru przygód” i „Tajemnicy szkatułki”. Utwory Beaty Ostrowickiej zwracają uwagę żywą akcją, ciekawą intrygą i humorem. Zawierają elementy powieści historycznej, baśni i powieści fantastycznej, wzbogacone są także o wątek sensacyjny i przygodowy.[end]Plan spotkania 11 lutego:- spotkanie w holu szkoły z dziećmi i młodzieżą z kl. 4-6 i gimnazjum w godz. 13:00-13:45. Po spotkaniu czas na autografy, dedykacje i zdjęcia, możliwość zakupu książek autorki,- krótka przerwa,- spotkanie z grupą literacką i nauczycielami w sali lekcyjnej – ok. 14:40-15:30.

31 Finał WOŚP za nami!

31 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2023 za nami! Graliśmy głośno, graliśmy tłumnie, a co najważniejsze graliśmy dla wspaniałej sprawy – ratowania zdrowia i życia osób chorych na sepsę. Ostateczny

Bal na Zielonej Łące

Bal na Zielonej Łące dla naszych najmłodszych uczniów za nami. Przed Wami fotorelacja z tej niezwykle kolorowej zabawy, w trakcie której bawiły się motyle, biedronki, żabki, jeż a nawet duch!