Spotkanie autorskie z Beatą Ostrowicką

Spotkanie autorskie z Beatą Ostrowicką 11 lutego 2017 (sobota). Beata Ostrowicka jest autorką m.in. „Niezwykłych wakacji”, „Eliksiru przygód” i „Tajemnicy szkatułki”. Utwory Beaty Ostrowickiej zwracają uwagę żywą akcją, ciekawą intrygą i humorem. Zawierają elementy powieści historycznej, baśni i powieści fantastycznej, wzbogacone są także o wątek sensacyjny i przygodowy.[end]Plan spotkania 11 lutego:- spotkanie w holu szkoły z dziećmi i młodzieżą z kl. 4-6 i gimnazjum w godz. 13:00-13:45. Po spotkaniu czas na autografy, dedykacje i zdjęcia, możliwość zakupu książek autorki,- krótka przerwa,- spotkanie z grupą literacką i nauczycielami w sali lekcyjnej – ok. 14:40-15:30.

Inauguracja warsztatów druku 3D

W najbliższą sobotę uczniowie klas starszych będą mieli niebywałą okazję wzięcia udziału w pokazie drukarek i druku 3D. Pokaz, który będzie inauguracją warsztatów z drukowania i projektowania 3D, będzie otwarty

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Polska Szkoła SEN w Dublinie pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim naszym drogim uczniom oraz ich rodzicom z okazji Świąt Wielkanocnych. Niech ta radosna Wielkanoc przyniesie Wam wiele wzruszeń, uśmiechów i