Spotkanie autorskie z Beatą Ostrowicką

Spotkanie autorskie z Beatą Ostrowicką 11 lutego 2017 (sobota). Beata Ostrowicka jest autorką m.in. „Niezwykłych wakacji”, „Eliksiru przygód” i „Tajemnicy szkatułki”. Utwory Beaty Ostrowickiej zwracają uwagę żywą akcją, ciekawą intrygą i humorem. Zawierają elementy powieści historycznej, baśni i powieści fantastycznej, wzbogacone są także o wątek sensacyjny i przygodowy.[end]Plan spotkania 11 lutego:- spotkanie w holu szkoły z dziećmi i młodzieżą z kl. 4-6 i gimnazjum w godz. 13:00-13:45. Po spotkaniu czas na autografy, dedykacje i zdjęcia, możliwość zakupu książek autorki,- krótka przerwa,- spotkanie z grupą literacką i nauczycielami w sali lekcyjnej – ok. 14:40-15:30.

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a