Spotkanie autorskie z Beatą Ostrowicką

Spotkanie autorskie z Beatą Ostrowicką 11 lutego 2017 (sobota). Beata Ostrowicka jest autorką m.in. „Niezwykłych wakacji”, „Eliksiru przygód” i „Tajemnicy szkatułki”. Utwory Beaty Ostrowickiej zwracają uwagę żywą akcją, ciekawą intrygą i humorem. Zawierają elementy powieści historycznej, baśni i powieści fantastycznej, wzbogacone są także o wątek sensacyjny i przygodowy.[end]Plan spotkania 11 lutego:- spotkanie w holu szkoły z dziećmi i młodzieżą z kl. 4-6 i gimnazjum w godz. 13:00-13:45. Po spotkaniu czas na autografy, dedykacje i zdjęcia, możliwość zakupu książek autorki,- krótka przerwa,- spotkanie z grupą literacką i nauczycielami w sali lekcyjnej – ok. 14:40-15:30.

Zakończenie roku szkolnego 2023/24, cz.1

Pożegnań nadszedł czas! Ostatnia sobota wypełniona była zakończeniem roku szkolnego dla klas 3 i 8 szkoły podstawowej i Kursu maturalnego, za którym już tęsknimy! Uroczystości były bardzo barwne i urozmaicone,

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure