Bal klas 4-6

Karnawał w naszej szkole trwa i ma się świetnie! Sobota upłynęła bowiem pod znakiem super balu dla uczniów klas 4-6. Tematem przewodnim były maski weneckie i gorąca Wenecja! Co to była za zabawa: po krótkiej tanecznej rozgrzewce do skocznych dźwięków, zabawa rozpoczęła się regularna zabawa. Konkursy, tańce do największych przebojów muzycznych, słodki poczęstunek – tu królowały niezastąpione pączki, nagrody w każdej kategorii, szampan! [end]Młodzież bawiła się wyśmienicie i my tam byliśmy, wszystko widzieliśmy, szampana piliśmy.

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a