Dwujęzyczne dzieci i ich rodzice

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu dla rodziców i nauczycieli z Irlandii pt. „Dwujęzyczne dzieci i ich rodzice” organizowanym w ramach tworzenia Lokalnego Ośrodka Metodycznego Stowarzyszenia Wspólnota Polska w Dublinie. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 7 stycznia 2017 w godz. 9.15 – 11.15 na terenie Colaiste Mhuire School, Ratoath Road, Cabra, Dublin 7[end]Jednocześnie obok wydarzenia, będą się odbywały przez cały weekend 7-8 stycznia 2017 szkolenia, warsztaty, panele programowe i dyskusyjne oraz lekcje pokazowe.Program wydarzenia [zobacz]Formularz zgłoszeniowy [zobacz]Poza tym symultanicznie odbędą się jeszcze lekcje pokazowe z IPN dla młodszych i starszych uczniów – w sobotę 7 stycznia 2017 godzinach 9.15 – 10.301. „Co to jest Polska?” dla klas 3 nauczania wczesnoszkolnego – Magdalena Czoch2. „Wojna się skończyła? Nie dla wszystkich!” klasy 6, liceum i gimnazjum – Olga Tumińska 3. Tour taneczny z Mirosławem Bzowskim po klasach 1-3 nauczania wczesnoszkolnego w sobotę 7 stycznia 2017 w godz. 9.15 – 14.00Liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona szczególnie w części warsztatowej z udziałem dzieci i młodzieży. O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową, z wykorzystaniem załączonego formularza, do 4 stycznia 2017 lub do wykorzystania limitu miejsc, na adres mailowy: tomasz.bastkowski@szkolasen.comSzkolenie jest finansowane przez Polską Szkołę SEN i Instytut Pamięci Narodowej – część historyczna. Udział w wydarzeniu 7-8 stycznia 2017 jest bezpłatny. Uczestnicy we własnym zakresie zabezpieczają koszt związany z dojazdem do Dublina i powrotem do domu oraz ewentualny nocleg.Serdecznie zapraszamy.

Zakończenie roku szkolnego 2023/24, cz.1

Pożegnań nadszedł czas! Ostatnia sobota wypełniona była zakończeniem roku szkolnego dla klas 3 i 8 szkoły podstawowej i Kursu maturalnego, za którym już tęsknimy! Uroczystości były bardzo barwne i urozmaicone,

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure