Świąteczny kiermasz książek

Poszukujesz mądrego, ciekawego upominku mikołajkowego lub prezentu pod choinkę?Zajrzyj na świąteczny kiermasz książek w holu szkoły SEN przy Ratoath Road.W trzy grudniowe soboty (3, 10 oraz 17 grudnia) w godz. 9.00-16.00 będzie można kupić książki w języku polskim dla dzieci i dorosłych w świątecznych cenach! Nie zabraknie książek o tematyce świątecznej, klasycznych baśni, ale i nowości. Będzie to także okazja do zakupu książek autorstwa naszych gości – Zofii Staneckiej i Łukasza Wierzbickiego. Książka z dedykacją i autografem pisarza, to dopiero świąteczny prezent![end]Kup bliskim książki na Święta!

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a