Spotkanie z pisarzami i wiele innych atrakcji

3 grudnia w Polskiej Szkole SEN przejdzie do historii jako baaardzo pracowity dzień! Od samego rana bowiem w naszej szkole odbywało się kilka równoległych wydarzeń: szkolenie nauczycieli, organizowane przez Polską Szkołę SEN, Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia Wspólnota Polska i Lokalnego Ośrodka Metodycznego. [end]Spotkanie z polskimi pisarzami Łukaszem Wierzbickim i Zofią Stanecką oraz kolejna odsłona warsztatów dwujęzyczności. Czyli przysłowiowe „dla każdego coś miłego”. W ramach szkolenia nauczycieli odbyły się pokazowe lekcje, warsztaty Lego logos oraz część wykładowa. Spotkanie z pisarzami było fenomenalną rozrywką połączoną z lekcją o pisarstwie, czytaniu, lekturach i wspaniałych przygodach w świecie realnym i tym całkiem wyimaginowanym. Zofia Stanecka i Łukasz Wierzbicki zabrali naszych uczniów we wspaniałą podróż do świata swoich powieści, poznali nas ze swoimi bohaterami, podarowali nam kawałek swojego fantastycznego, literackiego świata. Oby więcej takich podróży!

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a