Pasowanie Pierwszych Klas!

Nasi Drodzy rodzice, naszych drogich pierwszoklasistów, 15 października 2016 w dniu kiedy obchodzimy w SEN Święto Nauczycieli, w szkole irlandzkiej o godz. 13.30 odbędzie się Pasowanie Pierwszych Klas. Tuż po uroczystości zaprosimy rodziców pierwszaków na słodkie „co nieco” do klas w budynku szkoły muzułmańskiej. Jeżeli któryś z rodziców ma ochotę upiec i przynieść ciasto na sobotę, to cudownie, przyjmiemy każdą ilość!!![end]Nasi uczniowie przygotowali na sobotę przedstawienie niespodziankę. Mali Artyści dzielnie trenują już drugi miesiąc. Bądźcie, proszę z nami i świętujcie ze swoimi dziećmi. W tym roku na widowni zasiądą tylko rodzina i przyjaciele naszych pierwszaków, także zapowiada się bardzo miłe i kameralne popołudnie.

Zakończenie roku szkolnego 2023/24, cz.1

Pożegnań nadszedł czas! Ostatnia sobota wypełniona była zakończeniem roku szkolnego dla klas 3 i 8 szkoły podstawowej i Kursu maturalnego, za którym już tęsknimy! Uroczystości były bardzo barwne i urozmaicone,

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure