Pasowanie Pierwszych Klas!

Nasi Drodzy rodzice, naszych drogich pierwszoklasistów, 15 października 2016 w dniu kiedy obchodzimy w SEN Święto Nauczycieli, w szkole irlandzkiej o godz. 13.30 odbędzie się Pasowanie Pierwszych Klas. Tuż po uroczystości zaprosimy rodziców pierwszaków na słodkie „co nieco” do klas w budynku szkoły muzułmańskiej. Jeżeli któryś z rodziców ma ochotę upiec i przynieść ciasto na sobotę, to cudownie, przyjmiemy każdą ilość!!![end]Nasi uczniowie przygotowali na sobotę przedstawienie niespodziankę. Mali Artyści dzielnie trenują już drugi miesiąc. Bądźcie, proszę z nami i świętujcie ze swoimi dziećmi. W tym roku na widowni zasiądą tylko rodzina i przyjaciele naszych pierwszaków, także zapowiada się bardzo miłe i kameralne popołudnie.

Wieczór autorski Karola Koszorza

W imieniu swoim i POSK Dublin serdecznie zapraszamy na Wieczór Autorski naszego niezwykle utalentowanego ucznia Karol Koszorz – strona autorska, podczas którego będziemy rozczytywać się w wierszach pochodzących z jego

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

Dzisiaj świętujemy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego, z tej okazji w ubiegłą sobotę nauczyciele języka polskiego przygotowali specjalne lekcje, na których . Skąd wziął się Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego? „Choć taka