Pasowanie Pierwszych Klas!

Nasi Drodzy rodzice, naszych drogich pierwszoklasistów, 15 października 2016 w dniu kiedy obchodzimy w SEN Święto Nauczycieli, w szkole irlandzkiej o godz. 13.30 odbędzie się Pasowanie Pierwszych Klas. Tuż po uroczystości zaprosimy rodziców pierwszaków na słodkie „co nieco” do klas w budynku szkoły muzułmańskiej. Jeżeli któryś z rodziców ma ochotę upiec i przynieść ciasto na sobotę, to cudownie, przyjmiemy każdą ilość!!![end]Nasi uczniowie przygotowali na sobotę przedstawienie niespodziankę. Mali Artyści dzielnie trenują już drugi miesiąc. Bądźcie, proszę z nami i świętujcie ze swoimi dziećmi. W tym roku na widowni zasiądą tylko rodzina i przyjaciele naszych pierwszaków, także zapowiada się bardzo miłe i kameralne popołudnie.

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a