Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

25 czerwca oficjalnie zakończyliśmy rok szkolny 2015/2016. Ku uciesze dzieci i rodziców ogłaszamy oficjalny początek wakacji! Uroczystość miała w tym roku charakter podniosło – rozrywkowy. Po oficjalnym wręczeniu wyróżnionym uczniom świadectw, dyplomów i nagród, sceną zawładnęli młodzi artyści Szkoły SEN. Były tańce, śpiewy, a nawet krótki teatrzyk. [end]Na zakończenie wystąpiła grupa taneczna Pani Joanny Drążewskiej oraz odśpiewaliśmy hymn Szkoły SEN. Po części oficjalnej, uczniowie wraz z rodzicami i wychowawcami udali się do szkolnych sal, by w mniejszych gronach rozdać świadectwa i cieszyć się swym towarzystwem tej ostatniej przedwakacyjnej soboty. Nie mówimy żegnajcie, mówimy do zobaczenia we wrześniu! Witajcie wakacje!!!

RUR w klasach drugich i trzecich

Uczniowie klas drugich i trzecich po raz kolejny wzięli udział w warsztatach w ramach Programu Edukacyjnego „Ratujemy i Uczymy Ratować”. Poznanie zasad pierwszej pomocy to dopiero początek. Kluczowym elementem jest

XIII Olimpiada Szkół Polonijnych z Irlandii

350 testów, 36 artystów, ponad 120 sportowców, 5 szkół i wspaniała atmosfera – tego doświadczyliśmy podczas XIII Olimpiady Szkół Polonijnych z Irlandii, która odbyła się w minioną sobotę. Patronem i