Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

25 czerwca oficjalnie zakończyliśmy rok szkolny 2015/2016. Ku uciesze dzieci i rodziców ogłaszamy oficjalny początek wakacji! Uroczystość miała w tym roku charakter podniosło – rozrywkowy. Po oficjalnym wręczeniu wyróżnionym uczniom świadectw, dyplomów i nagród, sceną zawładnęli młodzi artyści Szkoły SEN. Były tańce, śpiewy, a nawet krótki teatrzyk. [end]Na zakończenie wystąpiła grupa taneczna Pani Joanny Drążewskiej oraz odśpiewaliśmy hymn Szkoły SEN. Po części oficjalnej, uczniowie wraz z rodzicami i wychowawcami udali się do szkolnych sal, by w mniejszych gronach rozdać świadectwa i cieszyć się swym towarzystwem tej ostatniej przedwakacyjnej soboty. Nie mówimy żegnajcie, mówimy do zobaczenia we wrześniu! Witajcie wakacje!!!

Karol Koszorz – nasz poeta

Chwalimy się naszym niezwykle utalentowanym uczniem, szkolnym poetą i człowiekiem Renesansu – Karolem Koszorzem! Wywiad z nim ukazał się w Magazyn MIR, a przeprowadziła go Magdalena Marciak, nasza polonistka. Polecamy

Mikołajki

Mikołaj zawitał i do naszej szkoły! I jak to Mikołaj, nie przybył z pustymi rękoma, o nie, lecz z workami pełnymi prezentów dla naszych małych i dużych uczniów. Każdy kto