Clara Lara zdobyta przez uczniów z drugiej klasy.

Jako ostatni na zieloną szkołę udali się nasi milusińscy z klas drugich. Celem wyprawy była Clara Lara Funpark, która oferuje wszystkim dzieciom (i nie tylko) szereg aktywności. Zjeżdżalnie, gokarty, statek piracki na wodzie, łódki, kajaki, minigolf, plac zabaw to tylko niektóre z nich.[end]Nasi najmłodsi w trakcie kilkugodzinnego pobytu przetestowali osobiście każdą dostępna aktywność, przy okazji bezkarnie kąpiąc się i chlapiąc w wodzie, której w Clarze Larze jest pod dostatkiem. Pogoda kąpielom wodnym sprzyjała a humory dopisywały! Nawet kadra pozwoliła sobie na odrobinę szaleństwa i towarzyszyła swoim wychowankom podczas zabaw. Relacja foto: Rafał Wołk (dziękujemy!).

Inne ciekawe newsy

Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna!

Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w

Bal wenecki

Bal wenecki – taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne!