Clara Lara zdobyta przez uczniów z drugiej klasy.

Jako ostatni na zieloną szkołę udali się nasi milusińscy z klas drugich. Celem wyprawy była Clara Lara Funpark, która oferuje wszystkim dzieciom (i nie tylko) szereg aktywności. Zjeżdżalnie, gokarty, statek piracki na wodzie, łódki, kajaki, minigolf, plac zabaw to tylko niektóre z nich.[end]Nasi najmłodsi w trakcie kilkugodzinnego pobytu przetestowali osobiście każdą dostępna aktywność, przy okazji bezkarnie kąpiąc się i chlapiąc w wodzie, której w Clarze Larze jest pod dostatkiem. Pogoda kąpielom wodnym sprzyjała a humory dopisywały! Nawet kadra pozwoliła sobie na odrobinę szaleństwa i towarzyszyła swoim wychowankom podczas zabaw. Relacja foto: Rafał Wołk (dziękujemy!).

Zakończenie roku szkolnego 2023/24, cz.1

Pożegnań nadszedł czas! Ostatnia sobota wypełniona była zakończeniem roku szkolnego dla klas 3 i 8 szkoły podstawowej i Kursu maturalnego, za którym już tęsknimy! Uroczystości były bardzo barwne i urozmaicone,

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure