Clara Lara zdobyta przez uczniów z drugiej klasy.

Jako ostatni na zieloną szkołę udali się nasi milusińscy z klas drugich. Celem wyprawy była Clara Lara Funpark, która oferuje wszystkim dzieciom (i nie tylko) szereg aktywności. Zjeżdżalnie, gokarty, statek piracki na wodzie, łódki, kajaki, minigolf, plac zabaw to tylko niektóre z nich.[end]Nasi najmłodsi w trakcie kilkugodzinnego pobytu przetestowali osobiście każdą dostępna aktywność, przy okazji bezkarnie kąpiąc się i chlapiąc w wodzie, której w Clarze Larze jest pod dostatkiem. Pogoda kąpielom wodnym sprzyjała a humory dopisywały! Nawet kadra pozwoliła sobie na odrobinę szaleństwa i towarzyszyła swoim wychowankom podczas zabaw. Relacja foto: Rafał Wołk (dziękujemy!).

Karol Koszorz – nasz poeta

Chwalimy się naszym niezwykle utalentowanym uczniem, szkolnym poetą i człowiekiem Renesansu – Karolem Koszorzem! Wywiad z nim ukazał się w Magazyn MIR, a przeprowadziła go Magdalena Marciak, nasza polonistka. Polecamy

Mikołajki

Mikołaj zawitał i do naszej szkoły! I jak to Mikołaj, nie przybył z pustymi rękoma, o nie, lecz z workami pełnymi prezentów dla naszych małych i dużych uczniów. Każdy kto