Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Drodzy Rodzice,mamy zaszczyt zaprosić Państwa na uroczystą galę zakończenia roku szkolnego w najbliższą sobotę 25 czerwca 2016 w godz. 9.00 – 11.00Uroczystość odbędzie się na sali gimnastycznej. Wjazd od ulicy Navan Road. [end]W programie: 1. Dekoracja laureatów 2. Program artystyczny w wykonaniu naszych uczniów3. Spotkania w klasach z wychowawcami4. Oficjalne ogłoszenie początku wakacji5. Mecz Polska-Szwajcaria w 1/8 finału Euro 2016!Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!

RUR w klasach drugich i trzecich

Uczniowie klas drugich i trzecich po raz kolejny wzięli udział w warsztatach w ramach Programu Edukacyjnego „Ratujemy i Uczymy Ratować”. Poznanie zasad pierwszej pomocy to dopiero początek. Kluczowym elementem jest

XIII Olimpiada Szkół Polonijnych z Irlandii

350 testów, 36 artystów, ponad 120 sportowców, 5 szkół i wspaniała atmosfera – tego doświadczyliśmy podczas XIII Olimpiady Szkół Polonijnych z Irlandii, która odbyła się w minioną sobotę. Patronem i