Dublińskie zoo zdobyte!

Kąpiące się słonie, spacerujące żyrafy, akrobacje wilków morskich to i wiele więcej przeżyli dzisiaj uczniowie klas 0 – 1 i starszaki z klasy 1-2 gimnazjum. Jak każe szkolna tradycja uczniowie w miesiącu czerwcu mają zielone szkoły, co w praktyce oznacza super wycieczki! W tym roku klasy 0 i 1 (i wyjątkowo 1-2 gimnazjum) wybrały się do dublińskiego zoo. [end]Pogoda dopisała, humory również podczas tej całodziennej wyprawy. Zoo oferuje mnóstwo atrakcji od wybiegów z egzotycznymi zwierzętami, przez place zabaw po…sklepiki pełne pamiątek. Te ostatnie cieszyły się wyraźnym zainteresowaniem wśród naszych milusińskich. A upał sprawił, że wszystkie myśli dzieciaków i opiekunów krążyły wokół …lodów. Co widzieliśmy? Małpy, pandę czerwoną, żyrafy i zebry, nosorożce, flemingi, kąpiące się słoniątka (sami marzyliśmy o takiej kąpieli), a na koniec podziwialiśmy występ i karmienie lwów morskich. Wspanała wycieczka, wspaniale spędzona (upalna) sobota!

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła