Dublińskie zoo zdobyte!

Kąpiące się słonie, spacerujące żyrafy, akrobacje wilków morskich to i wiele więcej przeżyli dzisiaj uczniowie klas 0 – 1 i starszaki z klasy 1-2 gimnazjum. Jak każe szkolna tradycja uczniowie w miesiącu czerwcu mają zielone szkoły, co w praktyce oznacza super wycieczki! W tym roku klasy 0 i 1 (i wyjątkowo 1-2 gimnazjum) wybrały się do dublińskiego zoo. [end]Pogoda dopisała, humory również podczas tej całodziennej wyprawy. Zoo oferuje mnóstwo atrakcji od wybiegów z egzotycznymi zwierzętami, przez place zabaw po…sklepiki pełne pamiątek. Te ostatnie cieszyły się wyraźnym zainteresowaniem wśród naszych milusińskich. A upał sprawił, że wszystkie myśli dzieciaków i opiekunów krążyły wokół …lodów. Co widzieliśmy? Małpy, pandę czerwoną, żyrafy i zebry, nosorożce, flemingi, kąpiące się słoniątka (sami marzyliśmy o takiej kąpieli), a na koniec podziwialiśmy występ i karmienie lwów morskich. Wspanała wycieczka, wspaniale spędzona (upalna) sobota!

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a