Niech żyje bal!

Tańczyły dzieci, tańczyła młodzież i w końcu, a także na końcu, tańczyli dorośli! Pierwsza sobota lutego hucznie zakończyła się wielkim balem dla rodziców i nauczycieli Polskiej Szkoły SEN. Zarówno pierwsi, jak i drudzy stawili się tłumnie i w wielce szykownym wydaniu w klubie Neptun. Klub, jak to miało miejsce w latach ubiegłych, okazał się doskonałą salą balową, która tej nocy widziała prawdziwą karnawałową zabawę! Największe przeboje muzyki nie tylko naszej rodzimej, ale i tak zwanej zagranicznej, królowały przez cały wieczór. [end]Parkiet nie pustoszał ani na chwilę, chyba, że akurat była to chwila przerwy, ale wówczas zabawa przenosiła się do stolików, które na pewno niejedną interesującą dyskusję słyszały. Wieczór zakończyliśmy o godzinie 1:00 i możemy szczerze przyznać, że nikt nie potrafi się tak bawić jak nasi rodzice i nauczyciele. Dziękujemy za doskonałą zabawę i niezwykły wieczór. Do następnego balu już tylko rok!

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a