Niech żyje bal!

Tańczyły dzieci, tańczyła młodzież i w końcu, a także na końcu, tańczyli dorośli! Pierwsza sobota lutego hucznie zakończyła się wielkim balem dla rodziców i nauczycieli Polskiej Szkoły SEN. Zarówno pierwsi, jak i drudzy stawili się tłumnie i w wielce szykownym wydaniu w klubie Neptun. Klub, jak to miało miejsce w latach ubiegłych, okazał się doskonałą salą balową, która tej nocy widziała prawdziwą karnawałową zabawę! Największe przeboje muzyki nie tylko naszej rodzimej, ale i tak zwanej zagranicznej, królowały przez cały wieczór. [end]Parkiet nie pustoszał ani na chwilę, chyba, że akurat była to chwila przerwy, ale wówczas zabawa przenosiła się do stolików, które na pewno niejedną interesującą dyskusję słyszały. Wieczór zakończyliśmy o godzinie 1:00 i możemy szczerze przyznać, że nikt nie potrafi się tak bawić jak nasi rodzice i nauczyciele. Dziękujemy za doskonałą zabawę i niezwykły wieczór. Do następnego balu już tylko rok!