Ostatni taki bal … rzecz o balu 4 i 5 klasy

Karnawał powoli się kończy, a za nami ostatni bal tego sezonu zorganizowany dla naszych milusińskich. Tym razem balowali uczniowie klas czwartej i piątych. Temat był bardzo świecący i błyszczący! Gdzie okiem nie sięgnąć, tam jakaś błyskotka odbijała blask promieni słonecznych wpadających przez okna auli. Na początek nasza niezastąpiona prowadząca Justyna Kosmulska, w doskonałym przebraniu, a jakże, błyszczącym, przeprowadziła regularną rozgrzewkę, w celu szybszego przysposobienia tanecznego jeszcze nieśmiałych tancerzy. [end]Gdy ci się wystarczająco rozruszali, ruszyli do pląsów, aż miło było patrzeć. By odpowiednio spożytkować tę rosnacą energię Estrada ogłosiła konkursy na gorące krzesło, kto pierwszy `pęknie` balona, taniec z balonem w parach, taniec robotów. Nie obyło się również bez tak zwanego freestyle`a, gdzie do prawdziwych tanecznych hitów nasza szanowna młodzież wywijała i skakała według własnego uznania i umiejętności. Były tańce w grupach, były tańce w parach, były pieśni wolne i te całkiem szybkie, czyli wszystko, jak na prawdziwy bal przystało. No i oczywiście był i też słodki poczęstunek. Wszystko co dobre jednak się kończy i sezon `balowania` również, pozostał nam tylko jeszcze jeden – ale na tym balu bawić się będzie trochę starsza młodzież – rodzice i nauczyciele!

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a