Ostatni taki bal … rzecz o balu 4 i 5 klasy

Karnawał powoli się kończy, a za nami ostatni bal tego sezonu zorganizowany dla naszych milusińskich. Tym razem balowali uczniowie klas czwartej i piątych. Temat był bardzo świecący i błyszczący! Gdzie okiem nie sięgnąć, tam jakaś błyskotka odbijała blask promieni słonecznych wpadających przez okna auli. Na początek nasza niezastąpiona prowadząca Justyna Kosmulska, w doskonałym przebraniu, a jakże, błyszczącym, przeprowadziła regularną rozgrzewkę, w celu szybszego przysposobienia tanecznego jeszcze nieśmiałych tancerzy. [end]Gdy ci się wystarczająco rozruszali, ruszyli do pląsów, aż miło było patrzeć. By odpowiednio spożytkować tę rosnacą energię Estrada ogłosiła konkursy na gorące krzesło, kto pierwszy `pęknie` balona, taniec z balonem w parach, taniec robotów. Nie obyło się również bez tak zwanego freestyle`a, gdzie do prawdziwych tanecznych hitów nasza szanowna młodzież wywijała i skakała według własnego uznania i umiejętności. Były tańce w grupach, były tańce w parach, były pieśni wolne i te całkiem szybkie, czyli wszystko, jak na prawdziwy bal przystało. No i oczywiście był i też słodki poczęstunek. Wszystko co dobre jednak się kończy i sezon `balowania` również, pozostał nam tylko jeszcze jeden – ale na tym balu bawić się będzie trochę starsza młodzież – rodzice i nauczyciele!

Wieczór autorski Karola Koszorza

W imieniu swoim i POSK Dublin serdecznie zapraszamy na Wieczór Autorski naszego niezwykle utalentowanego ucznia Karol Koszorz – strona autorska, podczas którego będziemy rozczytywać się w wierszach pochodzących z jego

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

Dzisiaj świętujemy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego, z tej okazji w ubiegłą sobotę nauczyciele języka polskiego przygotowali specjalne lekcje, na których . Skąd wziął się Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego? „Choć taka