Ostatni taki bal … rzecz o balu 4 i 5 klasy

Karnawał powoli się kończy, a za nami ostatni bal tego sezonu zorganizowany dla naszych milusińskich. Tym razem balowali uczniowie klas czwartej i piątych. Temat był bardzo świecący i błyszczący! Gdzie okiem nie sięgnąć, tam jakaś błyskotka odbijała blask promieni słonecznych wpadających przez okna auli. Na początek nasza niezastąpiona prowadząca Justyna Kosmulska, w doskonałym przebraniu, a jakże, błyszczącym, przeprowadziła regularną rozgrzewkę, w celu szybszego przysposobienia tanecznego jeszcze nieśmiałych tancerzy. [end]Gdy ci się wystarczająco rozruszali, ruszyli do pląsów, aż miło było patrzeć. By odpowiednio spożytkować tę rosnacą energię Estrada ogłosiła konkursy na gorące krzesło, kto pierwszy `pęknie` balona, taniec z balonem w parach, taniec robotów. Nie obyło się również bez tak zwanego freestyle`a, gdzie do prawdziwych tanecznych hitów nasza szanowna młodzież wywijała i skakała według własnego uznania i umiejętności. Były tańce w grupach, były tańce w parach, były pieśni wolne i te całkiem szybkie, czyli wszystko, jak na prawdziwy bal przystało. No i oczywiście był i też słodki poczęstunek. Wszystko co dobre jednak się kończy i sezon `balowania` również, pozostał nam tylko jeszcze jeden – ale na tym balu bawić się będzie trochę starsza młodzież – rodzice i nauczyciele!

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła

Projekty na lekcjach języka polskiego

Istotną cechą metody projektów jest samodzielna praca uczniów, często nad zagadnieniami, które sami wybrali. Daje to szansę na rozbudzenie ich osobistego zaangażowania i zainteresowania tematem, którym się zajmują. Przedstawiamy projekty uczniów