Balowanie klas najmłodszych i przedszkola

Miniona sobota w Polskiej Szkole SEN upłynęła pod znakiem balu klas 0-1 oraz przedszkola. Tańce i hulańce przygotowała nasza wspaniała Estrada. Motywem przewodnim balu były stroje pluszaków. I tak salą zawładnęły misie, niedźwiadki, ale nie zabrakło również minionków, czarodziei, superbohaterów no i oczywiście bohaterów z bajki „Kraina lodu” (co roku najpopularniejsze przebranie). Okrzykami i tańcem dzieciaki przywitały wszystkie misie, minionki, supermenów i batmanów Anny, Elsy i Olafów. Jak to na balu bywa nie mogło zabraknąć oczywiście tańców. Dzieciaki odtańczyły wszystkie przeboje muzyki tanecznej; była Macarena, Kalimera, Zumba, Asereje i długo by jeszcze wymieniać. [end]Nie ma dobrego balu bez konkursów. Panie wychowawczynie wraz z prowadzącymi przeprowadziły konkursy: tańca w parach na gazecie, bajkowy quiz, a zwycięzcy otrzymali pyszne nagrody. Jako główna atrakcja i niespodzianka dla dzieci, na sali pojawił się Baymax, który wzbudził ogromny zachwyt najmłodszych balowiczów. Zwieńczeniem szczęścia były pyszne pączki, które wyczerpane tańcami -wygibańcami dzieciaki pochłaniały ze smakiem. Podobna atmosfera panowała w budynku przedszkola, gdzie Elsy, Anny, Rycerze, Misie, Spidermany również miały swoje zabawy. Tańce w kółeczku, wężykiem, solo i w parach, cóż to był za widok!

Inauguracja warsztatów druku 3D

W najbliższą sobotę uczniowie klas starszych będą mieli niebywałą okazję wzięcia udziału w pokazie drukarek i druku 3D. Pokaz, który będzie inauguracją warsztatów z drukowania i projektowania 3D, będzie otwarty