Gramy dla WOŚP!!!

Polska Szkoła SEN nie zwalnia tempa. Po pracowitej sobocie 2 stycznia, już 9 stycznia, po raz piąty z rzędu, w przeddzień ogólnopolskiego i światowego finału, gramy z pompą dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!Piknik rodzinny, w trakcie którego wolontariusze będą zbierać pieniądze na rzecz leczenia dzieci i godnej starości naszych seniorów w Polsce, odbędzie się w budynku sali gimnastycznej na terenach szkolnych (wjazd od Navan Road) w godzinach 14.00 – 17.00.[end]Podobnie jak w poprzednich latach przygotowaliśmy moc atrakcji. Gościć będziemy gwiazdy! Stanisława Tyma – najsłynniejszego KAOWCA PRL – u i legendarny zespół z Wybrzeża – Big Cyc! Będzie bal przebierańców i konkurs piosenki! Tańce i śpiewy na żywo. Inne atrakcje to stanica harcerska, pracownia fotograficzna i art – room, malowanie twarzy. Kafejka zaoferuje słodkie wypieki pod kawkę i herbatkę. Księgarnia SEN zaprezentuje znakomite tytuły.Kochani! Cały Dublin i okoliczne wioski ściągną tego dnia do naszej szkoły! Przyjdźcie i Wy, i przyprowadźcie swoich znajomych z dziećmi! Bądźmy razem, bawmy się i pomóżmy, już 24 raz w historii Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.Sie ma! Sie gra! Sie daje radę!

Inne ciekawe newsy

Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna!

Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w

Bal wenecki

Bal wenecki – taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne!