Gramy dla WOŚP!!!

Polska Szkoła SEN nie zwalnia tempa. Po pracowitej sobocie 2 stycznia, już 9 stycznia, po raz piąty z rzędu, w przeddzień ogólnopolskiego i światowego finału, gramy z pompą dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!Piknik rodzinny, w trakcie którego wolontariusze będą zbierać pieniądze na rzecz leczenia dzieci i godnej starości naszych seniorów w Polsce, odbędzie się w budynku sali gimnastycznej na terenach szkolnych (wjazd od Navan Road) w godzinach 14.00 – 17.00.[end]Podobnie jak w poprzednich latach przygotowaliśmy moc atrakcji. Gościć będziemy gwiazdy! Stanisława Tyma – najsłynniejszego KAOWCA PRL – u i legendarny zespół z Wybrzeża – Big Cyc! Będzie bal przebierańców i konkurs piosenki! Tańce i śpiewy na żywo. Inne atrakcje to stanica harcerska, pracownia fotograficzna i art – room, malowanie twarzy. Kafejka zaoferuje słodkie wypieki pod kawkę i herbatkę. Księgarnia SEN zaprezentuje znakomite tytuły.Kochani! Cały Dublin i okoliczne wioski ściągną tego dnia do naszej szkoły! Przyjdźcie i Wy, i przyprowadźcie swoich znajomych z dziećmi! Bądźmy razem, bawmy się i pomóżmy, już 24 raz w historii Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.Sie ma! Sie gra! Sie daje radę!

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła

Projekty na lekcjach języka polskiego

Istotną cechą metody projektów jest samodzielna praca uczniów, często nad zagadnieniami, które sami wybrali. Daje to szansę na rozbudzenie ich osobistego zaangażowania i zainteresowania tematem, którym się zajmują. Przedstawiamy projekty uczniów