Master Chef SEN

Drodzy rodzice jeżeli zbliżające się święta Was przerastają i brakuje Wam rąk do pracy, to mamy dla Was doskonałą wiadomość! Nadciąga pomoc w postaci WASZYCH dzieci, które są wspaniałymi kucharzami. A przekonaliśmy się o tym podczas sobotniego wspólnego gotowania pod hasłem „Master Chef SEN”. Cała akcja została wymyślona na potrzeby szkolnej wigilii, która już w najbliższą sobotę. Uczniowie z klas 5, 6 oraz 1-2 gimnazjum wytrwale i bez zająknięcia kroili kapustę, rozrabiali ciasto, lepili pierogi i piekli pierniczki. Efekt możecie zobaczyc na zdjęciach w naszej galerii. [end]Nad całością czuwała dyrekcja, nauczyciele, rodzice i nasz wspaniały kucharz Remigiusz Piechucki, który z własnej i nieprzymuszonej woli dowodził akcją gotowania, a trzeba dodać, że zrobił to doskonale. W ten sposób powstały kilogramy farszu i ciasta, tysiące pierożków, pierniczków…Ach było pysznie!

Inne ciekawe newsy

Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna!

Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w

Bal wenecki

Bal wenecki – taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne!