Master Chef SEN

Drodzy rodzice jeżeli zbliżające się święta Was przerastają i brakuje Wam rąk do pracy, to mamy dla Was doskonałą wiadomość! Nadciąga pomoc w postaci WASZYCH dzieci, które są wspaniałymi kucharzami. A przekonaliśmy się o tym podczas sobotniego wspólnego gotowania pod hasłem „Master Chef SEN”. Cała akcja została wymyślona na potrzeby szkolnej wigilii, która już w najbliższą sobotę. Uczniowie z klas 5, 6 oraz 1-2 gimnazjum wytrwale i bez zająknięcia kroili kapustę, rozrabiali ciasto, lepili pierogi i piekli pierniczki. Efekt możecie zobaczyc na zdjęciach w naszej galerii. [end]Nad całością czuwała dyrekcja, nauczyciele, rodzice i nasz wspaniały kucharz Remigiusz Piechucki, który z własnej i nieprzymuszonej woli dowodził akcją gotowania, a trzeba dodać, że zrobił to doskonale. W ten sposób powstały kilogramy farszu i ciasta, tysiące pierożków, pierniczków…Ach było pysznie!

Zakończenie roku szkolnego 2023/24, cz.1

Pożegnań nadszedł czas! Ostatnia sobota wypełniona była zakończeniem roku szkolnego dla klas 3 i 8 szkoły podstawowej i Kursu maturalnego, za którym już tęsknimy! Uroczystości były bardzo barwne i urozmaicone,

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure