Wybory do szkolnego Parlamentu

W minioną sobotę mieliśmy niezwykłą przyjemność zaprezentować na forum szkoły kandydatów do Parlamentu Szkoły SEN. Punktualnie o 13.300 hol główny szkoły irlandzkiej wypełnił się audytorium uczniowskim zebranym by wysłuchać programów wyborczych naszych szanownych kandydatów. Każdy kandydat miał 60 sekund na prezentację swojego programu. Obietnice wyborcze spotkały się z wielkim uznaniem słuchaczy, szczególnie postulat „szczęśliwego numerka”. [end]Na koniec publiczność mogła zadawać pytania. Atmosfera była nad wyraz poważna i pokazała jak dojrzała „politycznie” jest nasza uczniowska brać (choć elemetów humorystycznych oczywiście nie brakowało). Wybory już w następną sobotę. Wierzymy, że nasza szanowna młodzież dokona słusznego wyboru i wybierze reprezentatów, którzy będą godnie sparwować swój urząd w szkolnym parlamencie. A kandydatom gratulujemy pomysłowości i odwagi!