Kampania wyborcza do Sejmu Szkoły Sen!

Z dumą informujemy, że ruszyła kampania wyborcza do Sejmu Szkoły SEN! Programy 36 kandydatów walczących o 17 „mandatów poselskich” usłyszmy 7 listopada. Wybory odbędą się 14 listopada roku Pańskiego. Celem Sejmu Szkolnego jest stworzanie warunków do aktywności, samooceny i samorealizacji uczniów. Przyszli „posłowie” będą realizować własne projekty i zmieniać szkolną rzeczywistość.[end]Od przyszłej soboty będziemy prezentować sylwetki kandydatów. Wszystkim kandydatom życzymy powodzenia!

Inne ciekawe newsy

Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna!

Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w

Bal wenecki

Bal wenecki – taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne!