Pasowanie Pierwszaków!

W życiu każdej szkoły są takie specjalne, szczególne dni. Do takich na pewno należy dzień pasowania uczniów klas pierwszych czyli Pierwszaków! Ten wyjątkowy dzień wypadł właśnie w tę słoneczną sobotę, dnia 17 października roku Pańskiego 2015. Rodzice oraz goście zebrali się w holu głównym szkoły irlandzkiej punktualnie o godzinie 13.30, by ze łzami w oczach zobaczyć jak ich pociechy stają się pełnoprawnymi członkami braci szkolnej Polskiej Szkoły SEN. Ten rok szkolny jest rokiem szczególnym dla szkoły, gdyż mamy aż 6 klas pierwszych, to rekord w naszej historii! [end]Pierwszaki wraz z wychowawcami i Estradą Szkoły SEN przygotowali wspólnie krótkie przedstawienie, uczniowie a także rodzice złożyli przysięgi. Uroczystego pasowania każdego ucznia dokonał Dyrektor Tomasz Bastkowski. Na koniec głośno i w podskokach odśpiewaliśmy hymn Szkoły SEN. Po części oficjalnej, nastąpiła część mniej formalna – poczęstunek dla naszych świeżynek i ich rodziców. Nasi drodzy Pierwszoroczni przyjmijcie od nas jeszcze raz najserdeczniejsze życzenia samych sukcesów i wytrwałości w nauce, uśmiechu na twarzy (szczególnie w soboty), radości z przebywania w naszej szkole!

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a