Pasowanie Pierwszaków!

W życiu każdej szkoły są takie specjalne, szczególne dni. Do takich na pewno należy dzień pasowania uczniów klas pierwszych czyli Pierwszaków! Ten wyjątkowy dzień wypadł właśnie w tę słoneczną sobotę, dnia 17 października roku Pańskiego 2015. Rodzice oraz goście zebrali się w holu głównym szkoły irlandzkiej punktualnie o godzinie 13.30, by ze łzami w oczach zobaczyć jak ich pociechy stają się pełnoprawnymi członkami braci szkolnej Polskiej Szkoły SEN. Ten rok szkolny jest rokiem szczególnym dla szkoły, gdyż mamy aż 6 klas pierwszych, to rekord w naszej historii! [end]Pierwszaki wraz z wychowawcami i Estradą Szkoły SEN przygotowali wspólnie krótkie przedstawienie, uczniowie a także rodzice złożyli przysięgi. Uroczystego pasowania każdego ucznia dokonał Dyrektor Tomasz Bastkowski. Na koniec głośno i w podskokach odśpiewaliśmy hymn Szkoły SEN. Po części oficjalnej, nastąpiła część mniej formalna – poczęstunek dla naszych świeżynek i ich rodziców. Nasi drodzy Pierwszoroczni przyjmijcie od nas jeszcze raz najserdeczniejsze życzenia samych sukcesów i wytrwałości w nauce, uśmiechu na twarzy (szczególnie w soboty), radości z przebywania w naszej szkole!

Zakończenie roku szkolnego 2023/24, cz.1

Pożegnań nadszedł czas! Ostatnia sobota wypełniona była zakończeniem roku szkolnego dla klas 3 i 8 szkoły podstawowej i Kursu maturalnego, za którym już tęsknimy! Uroczystości były bardzo barwne i urozmaicone,

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure