Statystyczne podsumowanie roku szkolnego 2014/2015

Matematyka jest królową nauk. Najbardziej logiczną i precyzyjną z dziedzin akademickich. Nie podlegającą interpretacji. Czyste fakty i prawda. Chirurgiczna, nierzadko brutalna ocena rzeczywistości. Podsumowując rok szkolny 2014/2015 posłużymy się armią matematycznych liczb zapisanych w historii i przeznaczeniu naszej szkoły. Nasze liczby imponują, zachwycają i budzą olbrzymi apetyt oraz nadzieję na przyszły rok szkolny i nadchodzące lata. Uczą też odpowiedzialności i pokory. [end]Liczby wskazują też, że mamy bardzo niewiele wolnych miejsc w naszej szkole na nowy rok szkolny 2015/2016. Dasz radę zebrać się i dołączyć do nas? Tak?! To śmiało! Rok szkolny 2014/2015 zakończyła uroczysta gala na szkolnej sali gimnastycznej i na spotkaniach w klasach gdzie rozdano ostatnie cenzury, dyplomy. W trakcie tych pięknych i uroczystych spotkań przedstawiono jeszcze raz najlepsze fragmenty szkolnej historii z ostatnich 10 miesięcy.Finalizując najlepszy w historii rok szkolny pragniemy przytoczyć jedynie naistotniejsze liczby. Nie byłoby jednak tych znakomitych statystyk i cyfr bez naszego humanistycznego rytu, szaleństwa płynącego ze sztuki, miłości do kultury i szybkości oraz wytrwałości jaką niesie ze sobą sport…LICZBY SEN – ROK SZKOLNY 2014/2015466 uczniów rozpoczęło rok szkolny 486 uczniów zakończyło rok szkolny 55 etatowych nauczycieli pracowało w SEN16 nauczycieli stażystów pomagało nauczycielom etatowym100 % realizacji zamierzonych celów i projektów SEN 90% zdawalności liceum dla dorosłych na egzaminach w Polsce550-600 to przewidywana liczba uczniów, która rozpocznie rok szkolny 2015/2016300 uczestników szkolnych wycieczek, w tym rekordowych 150 uczniów do Lullymore5 września 2015 rozpoczynamy kolejny, siódmy z kolei rok szkolny w Szkole SEN 16,153 Euro – wysokość premii lojalnościowej, którą otrzymali nasi rodzice w miesiącu grudniu!

Karol Koszorz – nasz poeta

Chwalimy się naszym niezwykle utalentowanym uczniem, szkolnym poetą i człowiekiem Renesansu – Karolem Koszorzem! Wywiad z nim ukazał się w Magazyn MIR, a przeprowadziła go Magdalena Marciak, nasza polonistka. Polecamy

Mikołajki

Mikołaj zawitał i do naszej szkoły! I jak to Mikołaj, nie przybył z pustymi rękoma, o nie, lecz z workami pełnymi prezentów dla naszych małych i dużych uczniów. Każdy kto