Rok szkolny 2014/2015 oficjalnie ogłaszamy zakończonym!

Ostatnia sobota czerwca należała zapewne do najbardziej wyczekiwanych przez naszych uczniów. Zakończenie roku! Tak, wszystko co dobre się kończy i ten rok szkolny, określany najlepszym w dotychczasowej historii Szkoły SEN, też się zakończył. Oficjalne wręczenie dyplomów i świadectw najlepszym uczniom, dyplomów dla uczestników Parady św. Patryka, wyróżnionych i uhonorowanych rodziców miała miejsce na naszej ulubionej scenie w sali gimnastycznej przy Navan Road.[end]Scenie, która w tym roku była świadkiem wielu fascynujących wydarzeń. Mamy za sobą naprawdę pracowity rok obfitujący w IV Olimpiadę Szkół Polonijnych w Irlandii, Turniej „Razem przez sport-3”, który połączony był z Festiwalem PolskaEire 2015, a poprzedzony fantastyczną akcją Kick off. Świetnie bawiliśmy się na Dniu otwartym, balach karnawałowych, zielonych szkołach, Paradzie św. Patryka.Świętowaliśmy w gronie rodziców obchody 5-lecia naszej Szkoły podczas balu walentynkowego. Odwiedzili nas wspaniali goście; minister Aodhán Ó Ríordáin, pisarze Michał Rusinek i Liliana Bardijewska, nieżyjący już niestety Robert Leszczyński. Co roku podnosimy poprzeczkę, więc następny rok na pewno będzie jeszcze bardziej fascynujący. Już nie możemy się doczekać przygód, jakie na nas czekają począwszy od września. Tymczasem cieszymy się wielce zasłużonymi wakacjami, czego życzymy i naszym wspaniałym uczniom i ich rodzicom. Bawcie się dobrze i widzimy się we wrześniu!!!

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a