Zielone szkoły tuż, tuż…:)

Tak, to już czerwiec za pasem a w związku wielkimi krokami zbliża się koniec roku szkolnego. Ale zanim drodzy nasi uczniowie udadzą się na zasłużony odpoczynek w gronie rodzinnym, Szkoła SEN zaprasza do udziału w ZIELONYCH SZKOŁACH! W tym roku czekają na naszych uczniów fantastyczne miejsca i niesamowite przygody. Nie może Was zabraknąć, więc do zapisów: czas – start![end]1. ZIELONA SZKOŁA DLA KLAS 3A, 3B, 4A, 4B, 4C, 5, 6 I GIMNAZJUM W DNIACH 6-7 CZERWCA 2015 W GLENDALOUGH I CLARA LARAUczniowie klas starszych jadą na dwudniowy wyjazd do Glendalough i Clara Lara. W programie:- zwiedzanie i podchody historyczne w opactwie Glendalough- wizyta w Parku Clara Lara (park rozrywki i przygody, domki na drzewach, klimaty znane z Tarzana i Indiana Jones, kajaki, tratwy, zjeżdżalnie, tory przeszkód,)- ścianka wspinaczkowa – terenowe biegi na orientację- szukanie skarbów i zawody drużynowe ( sprawności Champions League 2015, Hobbit i Władca Pierścieni oraz ekspert MTV, Moda Fasion )- piłka nożna – turniej z udziałem dzieci z Glendalough i okolic (medale i nagrody)- dyskoteka dla młodzieży (30 Second To Mars, One Direction, Justin Bieber i inni)- zakwaterowanie i nocleg w Glendalough Hostel – hostelu o bardzo wysokim standardzie – koszt 65 euro/os W cenie autokary, bilety wstępu na wszystkie wyżej wymienione atrakcje oraz zakwaterowanie, noclegi i pełne wyżywienie Wyjazd w sobotę 6.06.2015 o godzinie 9.00.Zbiórka przed wyjazdem o 8.45 na parkingu szkoły muzułmańskiej.Powrót w niedzielę 07.06. 2015 o 18.00 do szkoły muzułmańskiej.Uwaga! Mamy zarezerwowane 94 miejsca dla naszych uczniów. O udziale w wycieczce decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.Zgłoszenia przyjmujemy tylko do 30.05.2015!2. WODNA SZKOŁA DLA KLAS 2AB, 2C W SOBOTĘ 13 CZERWCA 2015 W DROGHEDA Uczniowie klas drugich jadą na jednodniowy wyjazd do Parku Wodnego Funtasia w Drogheda, gdzie przewidziano:- baseny dla dzieci- wodne tory przeszkód- zjeżdżalnie i wodne karuzele- koszt 23 euro/os. W cenie autokar i bilet wstępu do Parku WodnegoWyjazd w sobotę 13.06.2015 o 9.00. Powrót o 14.00Zbiórka przed wyjazdem o 8.45 na parkingu przy szkole muzułmańskiej.Prosimy wyposażyć dzieci w jedzenie, picie oraz klapki, strój kąpielowy, ręcznik, okularki pływackie i czepek.Zgłoszenia przyjmujemy do 6.06.2015!3. ZIELONA SZKOŁA DLA KLAS: PRZEDSZKOLE, 0a, 0b, 0c i 1a, 1b, 1c, 1d, 1eW DNIU 20 CZERWCA 2015 W LULLYMORE CO.KILDAREUczniowie z oddziałów przedszkole, zerówka i klas pierwszych jadą na jednodniowy wyjazd do Lullymore co. Kildare do Parku Rozrywki, gdzie dzieci będą miały moc atrakcji:- przejazd kolejką (mini-ciuchcią)- plac gier i centrum zabaw- ogrody- farma- koszt 25 euro/os. W cenie autokary i bilety wstępu do Parku Rozrywki i Edukacji Wyjazd w sobotę 20.06.2015 o 9.00. Powrót o 16.00Zbiórka przed wyjazdem o 8.45 na parkingu przy szkole muzułmańskiej. Prosimy wyposażyć dzieci w jedzenie, picie oraz odpowiednie obuwie i odzież, które uwzględnią kaprysy i zmienność irlandzkiej aury.Zgłoszenia przyjmujemy do 13.06.2015!

Wielkanoc folklorem malowana

Wielkanoc to czas nie tylko religijnych refleksji, ale także radości, twórczej zabawy i wspólnoty. W naszej szkole, jak co roku, uczniowie i nauczyciele przygotowali wyjątkowe przedstawienie, które nie tylko celebruje