Festiwal PolskaÉire 2015 wystartował!

Oficjalne rozpoczęcie miało miejsce 24 lutego o godz. 11.00 na stadionie Aviva w Dublinie i dokonał go Minister ds Nowych Wspólnot, Kultury i Równości Aodhán Ó Ríordáin, a towarzyszyli mu Pełniący Funkcję Ambasadora RP Piotr Rakowski oraz Dyrektor Naczelny Irlandzkiej Federacji Piłki Nożnej John Delaney.[end]Uczniowie naszej szkoły byli obecni podczas oficjalnego otwarcia Fesiwalu, co zostało uwiecznione na pamiątkowych zdjęciach oraz krótkiej relacji video [link]. Festiwal rozpocznie się 21 marca i zostanie zakończony meczem Polska – Irlandia 29 marca. Czeka nas aż 150 różnych wydarzeń związanych z Festiwalem. Imprezę wspiera Dublin City Council, a także wiele polskich organizacji, w tym bardzo aktywnie Polska Szkoła SEN, społeczności i grup sportowych z całej Irlandii.

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła

Projekty na lekcjach języka polskiego

Istotną cechą metody projektów jest samodzielna praca uczniów, często nad zagadnieniami, które sami wybrali. Daje to szansę na rozbudzenie ich osobistego zaangażowania i zainteresowania tematem, którym się zajmują. Przedstawiamy projekty uczniów