Bal walentynkowy z okazji 5-lecia Polskiej Szkoły SEN

Obchody 5-lecia Szkoły stały się fantastycznym pretekstem do zorganizowania balu dla kadry oraz dla rodziców naszych podopiecznych. Walentynkowy wieczór spędziliśmy zatem na tańcach i hulańcach do samego rana. Wspaniałą zabawę gwarantowała sala balowa, wyborny poczęstunek, orkiestra z prawdziwego zdarzenia i wpaniałe towarzystwo. [end]Jak to na „urodzinach” bywa był i tort. Mniam! Dziękujemy za super zabawę! Kolejne 5 lat owocnej pracy przed nami:)

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a