Pidżama Party – bal dla szótej klasy i gimnazjum.

Karnawał czas zakończyć! Jako ostatni bawili się uczniowie klasy szóstej i gimnazjum. Jak było? Wyśmienicie. Dla ośmielenia naszych `starszaków` prowadzące bal: Justyna Kosmulska, Martyna Borkowska i Jowita Peroń zaprosiły uczniów do rozprostowania kości i tańczenia układów tanecznych, zumby i freestyle`a. Największym jednak zainteresowaniem młodzież nasza zapałała do konkursów. Pierwszy konkurs polegał na ułożeniu krótkiej piosenki na temat `Nie będę tańczył`. [end]Odważni przedstawiciele i przedstawicielki grup zaprezentowali swoją wesołą twórczość przed współbiesiadnikami, nie obyło się bez śmiechu i wielkiego aplauzu dla odważnych muzyków. Najwięcej emocji wzbudził jednak turniej na rozpoznanie utworu muzycznego, walka była naprawdę zacięta. Wygrała grupa: rzygające tęczą (za nazwę redakcja nie ponosi odpowiedzialności). Rywalizacja na najlepszą mumię również rozbawiła naszą młodzież, a co najważniejsze wyzwoliła wielkie pokłady kreatywności. Jak to na każdej pidżamowej zabawie bywa nie obyło się bez walki na poduszki! Na zakończenie, już tradycyjnie, wręczono korony dla najlepiej tańczących i przebranych `balowiczów`.

Inauguracja warsztatów druku 3D

W najbliższą sobotę uczniowie klas starszych będą mieli niebywałą okazję wzięcia udziału w pokazie drukarek i druku 3D. Pokaz, który będzie inauguracją warsztatów z drukowania i projektowania 3D, będzie otwarty