Pidżama Party – bal dla szótej klasy i gimnazjum.

Karnawał czas zakończyć! Jako ostatni bawili się uczniowie klasy szóstej i gimnazjum. Jak było? Wyśmienicie. Dla ośmielenia naszych `starszaków` prowadzące bal: Justyna Kosmulska, Martyna Borkowska i Jowita Peroń zaprosiły uczniów do rozprostowania kości i tańczenia układów tanecznych, zumby i freestyle`a. Największym jednak zainteresowaniem młodzież nasza zapałała do konkursów. Pierwszy konkurs polegał na ułożeniu krótkiej piosenki na temat `Nie będę tańczył`. [end]Odważni przedstawiciele i przedstawicielki grup zaprezentowali swoją wesołą twórczość przed współbiesiadnikami, nie obyło się bez śmiechu i wielkiego aplauzu dla odważnych muzyków. Najwięcej emocji wzbudził jednak turniej na rozpoznanie utworu muzycznego, walka była naprawdę zacięta. Wygrała grupa: rzygające tęczą (za nazwę redakcja nie ponosi odpowiedzialności). Rywalizacja na najlepszą mumię również rozbawiła naszą młodzież, a co najważniejsze wyzwoliła wielkie pokłady kreatywności. Jak to na każdej pidżamowej zabawie bywa nie obyło się bez walki na poduszki! Na zakończenie, już tradycyjnie, wręczono korony dla najlepiej tańczących i przebranych `balowiczów`.

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a