SZALEŃSTWO PERUKOWE!! w Polskiej Szkole SEN!!!

Artykuł autorstwa młodych redaktorów gazetki szkolnej „Byle do przerwy”. Ostatniego dnia stycznia, w Polskiej Szkole SEN, odbyła sie wielka impreza!! Klasy czwarte i piąta, bawiły się na balu pt. “Perukowy Zawrót Głowy”. Peruki tu i tam…Wszystkie kolorowe, kręcone, proste, krótkie, długie – jakich tam nie było! Oprócz peruk były też piękne kostiumy m.in. banan, muszkieterka, modelka, piosenkarka, wrózka, pielęgniarka, a nawet kot!![end]Tradycyjnie imprezę prowadziła niezawodna pani Justyna Kosmulska przebrana za zieloną wróżke, dzielnie ją wspierały: efemeryczna Martyna Borkowska jako wróżka, oraz pani Jowita, która wcielila się w Amy Whinehouse. Naszym DJ`em był pan Rafał Gruszczynski, dzięki któremu na balu była super muzyka. Tańczyliśmy i wyginaliśmy się w takt utworów `Thinking out loud`, `All about that base`, `Gagnam`, `I need your love`, `Party rock`, polskim akcentem była piosenka `Ona tańczy dla mnie` zespolu Weekend. W przerwach pomiędzy szaleństwami były konkursy. Uczniowie walczyli w kilku konkurencjach : `Jaka to melodia` – tu laur zwyciestwa przypadł piątej klasie, `Taniec robotów`, tu najlepszy okazał się Wiktor, `Muzyczne krzesła` wygrła Carmen, `Przeciąganie liny` wygrała klasa 4A i 4C, `Dmuchanie balonów` wygrała Wiktoria. Na doładowanie energii były pączki i woda. Na zakończenie rodzice wybrali najlepszą panią perukę i pana perukę balu. Korony przypadły Natalii i Norbertowi.

Inne ciekawe newsy

Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna!

Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w

Bal wenecki

Bal wenecki – taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne!