Niech żyje bal…! Piraci na pokład!

Dawno dawno temu, na szerokich morzach sennnego morza dryfowala łajba z piratami na pokładzie… Tak mogłaby zaczynać się opowieść o minionej sobocie w Polskiej Szkole SEN, która niewątpliwie należała, a może lepiej byłoby powiedzieć, została przejęta przez niezwykle groźnych piratów, którzy przybyli do portu Dublin i opanowali… salę taneczną. [end]Piękne piratki i silni piraci klas drugich i trzecich wyciskali ostatnie poty w wyczerpujących tańcach, konkursach i zabawach. Zabawę poprowadziła Justyna Kosmulska a raczej Grace O’Malley – królowa irlandzkich piratów i irlandzkich serc, której towarzyszyły dzielne pomocnice -piratki. Jak na prawdziwy bal przystało było mnóstwo tańców i huańców. Z głośników płynęły szanty, muzyka irlandzka, największe przeboje a nawet „Ona tańczy dla mnie”…Dla tych, którzy poczuli się mocno wyczerpani i spragnieni przygotowano konkurs na najszybsze wypicie rumu, prawdziwie pirackiego napoju. Konkurencja była naprawdę zażarta. Były też konkursy sprawnościowe i zręcznościowe, no i oczywiście nie mogło zabraknąć konkursu na przeciąganie liny!Na zakończenie balu niezależne jury w postaci rodziców wybrało Kapitana i Kapitankę balu. Co to był za bal!

Zakończenie roku szkolnego 2023/24, cz.1

Pożegnań nadszedł czas! Ostatnia sobota wypełniona była zakończeniem roku szkolnego dla klas 3 i 8 szkoły podstawowej i Kursu maturalnego, za którym już tęsknimy! Uroczystości były bardzo barwne i urozmaicone,

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure