Niech żyje bal…! Piraci na pokład!

Dawno dawno temu, na szerokich morzach sennnego morza dryfowala łajba z piratami na pokładzie… Tak mogłaby zaczynać się opowieść o minionej sobocie w Polskiej Szkole SEN, która niewątpliwie należała, a może lepiej byłoby powiedzieć, została przejęta przez niezwykle groźnych piratów, którzy przybyli do portu Dublin i opanowali… salę taneczną. [end]Piękne piratki i silni piraci klas drugich i trzecich wyciskali ostatnie poty w wyczerpujących tańcach, konkursach i zabawach. Zabawę poprowadziła Justyna Kosmulska a raczej Grace O’Malley – królowa irlandzkich piratów i irlandzkich serc, której towarzyszyły dzielne pomocnice -piratki. Jak na prawdziwy bal przystało było mnóstwo tańców i huańców. Z głośników płynęły szanty, muzyka irlandzka, największe przeboje a nawet „Ona tańczy dla mnie”…Dla tych, którzy poczuli się mocno wyczerpani i spragnieni przygotowano konkurs na najszybsze wypicie rumu, prawdziwie pirackiego napoju. Konkurencja była naprawdę zażarta. Były też konkursy sprawnościowe i zręcznościowe, no i oczywiście nie mogło zabraknąć konkursu na przeciąganie liny!Na zakończenie balu niezależne jury w postaci rodziców wybrało Kapitana i Kapitankę balu. Co to był za bal!

Inne ciekawe newsy

Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna!

Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w

Bal wenecki

Bal wenecki – taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne!