Jasełka 2014 w Polskiej Szkole SEN.

Ostatnie spotkanie w tym roku kalendarzowym odbyło się pod znakiem Jasełek. Punktualnie o godzinie 13.40 holem szkoły irlandzkiej zawładnęli nasi uczniowie oraz bardzo liczna reprezentacja rodziców i bliskich. Dzieciaki zaprezentowały się na scenie fantastycznie zarówno maluchy, jak i starszaki. Najmłodsi rozczulili publiczność swoim zaangażowaniem i świetnym przygotowaniem tanecznym. [end]Grupa taneczna pod kierownictwem Martyny Borkowskiej zaprezentowała układ godny samej Beyonce! Chór ośpiewał tradycyjne polskie kolędy. Nie mogło oczywiscie zabraknąć przedstawienia, które wykonała grupa uczniów pod wodzą Justyny Kosmulskiej. Zobaczyliśmy wzruszjący spektakl o wymowie oczywiście bożonarodzeniowej, jakże by mogło być inaczej przecież zbliżają się Święta Bożego Narodzenia! Wszystkim uczniom serdecznie dziekujemy za ogrom pracy włożony w przygotowania, nauczycielom prowadzącym za trud przygotowań, a rodzicom gratulujemy tak zdolnych pociech. Wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom życzymy udanych Świąt Bożego Narodzenia i szczęściwego Nowego Roku 2015. Widzimy się niebawem!

Inne ciekawe newsy

Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna!

Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w

Bal wenecki

Bal wenecki – taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne!