Jasełka 2014 w Polskiej Szkole SEN.

Ostatnie spotkanie w tym roku kalendarzowym odbyło się pod znakiem Jasełek. Punktualnie o godzinie 13.40 holem szkoły irlandzkiej zawładnęli nasi uczniowie oraz bardzo liczna reprezentacja rodziców i bliskich. Dzieciaki zaprezentowały się na scenie fantastycznie zarówno maluchy, jak i starszaki. Najmłodsi rozczulili publiczność swoim zaangażowaniem i świetnym przygotowaniem tanecznym. [end]Grupa taneczna pod kierownictwem Martyny Borkowskiej zaprezentowała układ godny samej Beyonce! Chór ośpiewał tradycyjne polskie kolędy. Nie mogło oczywiscie zabraknąć przedstawienia, które wykonała grupa uczniów pod wodzą Justyny Kosmulskiej. Zobaczyliśmy wzruszjący spektakl o wymowie oczywiście bożonarodzeniowej, jakże by mogło być inaczej przecież zbliżają się Święta Bożego Narodzenia! Wszystkim uczniom serdecznie dziekujemy za ogrom pracy włożony w przygotowania, nauczycielom prowadzącym za trud przygotowań, a rodzicom gratulujemy tak zdolnych pociech. Wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom życzymy udanych Świąt Bożego Narodzenia i szczęściwego Nowego Roku 2015. Widzimy się niebawem!

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła

Projekty na lekcjach języka polskiego

Istotną cechą metody projektów jest samodzielna praca uczniów, często nad zagadnieniami, które sami wybrali. Daje to szansę na rozbudzenie ich osobistego zaangażowania i zainteresowania tematem, którym się zajmują. Przedstawiamy projekty uczniów