Jasełka 2014 w Polskiej Szkole SEN.

Ostatnie spotkanie w tym roku kalendarzowym odbyło się pod znakiem Jasełek. Punktualnie o godzinie 13.40 holem szkoły irlandzkiej zawładnęli nasi uczniowie oraz bardzo liczna reprezentacja rodziców i bliskich. Dzieciaki zaprezentowały się na scenie fantastycznie zarówno maluchy, jak i starszaki. Najmłodsi rozczulili publiczność swoim zaangażowaniem i świetnym przygotowaniem tanecznym. [end]Grupa taneczna pod kierownictwem Martyny Borkowskiej zaprezentowała układ godny samej Beyonce! Chór ośpiewał tradycyjne polskie kolędy. Nie mogło oczywiscie zabraknąć przedstawienia, które wykonała grupa uczniów pod wodzą Justyny Kosmulskiej. Zobaczyliśmy wzruszjący spektakl o wymowie oczywiście bożonarodzeniowej, jakże by mogło być inaczej przecież zbliżają się Święta Bożego Narodzenia! Wszystkim uczniom serdecznie dziekujemy za ogrom pracy włożony w przygotowania, nauczycielom prowadzącym za trud przygotowań, a rodzicom gratulujemy tak zdolnych pociech. Wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom życzymy udanych Świąt Bożego Narodzenia i szczęściwego Nowego Roku 2015. Widzimy się niebawem!

Wieczór autorski Karola Koszorza

W imieniu swoim i POSK Dublin serdecznie zapraszamy na Wieczór Autorski naszego niezwykle utalentowanego ucznia Karol Koszorz – strona autorska, podczas którego będziemy rozczytywać się w wierszach pochodzących z jego

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

Dzisiaj świętujemy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego, z tej okazji w ubiegłą sobotę nauczyciele języka polskiego przygotowali specjalne lekcje, na których . Skąd wziął się Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego? „Choć taka