Jasełka 2014

W najbliższą sobotę 20 grudnia spotykamy się po raz ostatni w 2014 roku na zajęciach w naszej Polskiej Szkole SEN w Dublinie. W związku z tym mamy zaszczyt zaprosić całą społeczność szkolną na następujące wydarzenia:Kiermasze Świąteczne w Polskiej Szkole SEN – Serdecznie zapraszamy wszystkich przyjaciół szkoły i harcerzy na wigilijne kiermasze, które odbędą się w sobotę 20 grudnia w Polskiej Szkole SEN w Dublinie. Wystawione zostaną polskie książki – doskonały prezent pod choinkę oraz sianko i stroiki świąteczne – na polskie stoły. Serdecznie zapraszamy![end]Jasełka 2014 w Polskiej Szkole SEN – Przedstawienie na Boże Narodzenie odbędzie się w przedświąteczną sobotę 20 grudnia o godzinie 13.40 w nowym budynku szkoły irlandzkiej. Serdecznie zapraszamy wszystkichrodziców, dziadków, ciocie, wujków i przyjaciół. Bądźcie z nami i świętujmy razem Boże Narodzenie 2014. Ponieważ w najbliższą sobotę mamy przedstawienie, lekcje obowiązkowe mamy do 13.20 (szkoła muzułmańska) i 13.40 (szkoła irlandzka) Fakultety odbędą się w godzinach 14.30 -16.00. UWAGA! ZE WZGLĘDU NA JASEŁKA WSZYSTKIE ZAJĘCIA DODATKOWE ZA WYJĄTKIEM BASENU I PIŁKI NOŻNEJ ODBĘDĄ SIĘ W BUDYNKU SZKOŁY IRLANDZKIEJ. STAMTĄD TEŻ ODBIERAMY DZIECI, ZA WYJĄTKIEM NASZYCH DZIELNYCH PŁYWAKÓW, KTÓRZY BĘDĄ CZEKAĆ NA STĘSKNIONYCH RODZICÓW NA SZKOLNYM BASENIE.Ferie świąteczne i noworoczne. Przerwa świąteczna w Polskiej Szkole SEN w Dublinie potrwa dwa tygodnie od 21 grudnia 2014 do 2 stycznia 2015. W nowym roku 2015 spotykamy się na zajęciach w sobotę 3 stycznia. Życzę miłych wakacji zimowych.Podziękowania i życzenia. Dziękując za cudowny wspólny rok pracy, nauki i zabawy pragnę w imieniu Zarządu, Dyrekcji, Zespołu Nauczycieli i Pracowników SEN złożyć Naszym Wspaniałym Rodzicom jak najlepsze życzenia, zdrowych, spokojnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku 2015 w gronie rodziny i przyjaciół. Niech spełnią się nasze marzenia!Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia w szkole!

Karol Koszorz – nasz poeta

Chwalimy się naszym niezwykle utalentowanym uczniem, szkolnym poetą i człowiekiem Renesansu – Karolem Koszorzem! Wywiad z nim ukazał się w Magazyn MIR, a przeprowadziła go Magdalena Marciak, nasza polonistka. Polecamy

Mikołajki

Mikołaj zawitał i do naszej szkoły! I jak to Mikołaj, nie przybył z pustymi rękoma, o nie, lecz z workami pełnymi prezentów dla naszych małych i dużych uczniów. Każdy kto