Dziękujemy za wypełnienie 529 ankiet!!!

Kochani rodzice i przyjaciele Polskiej Szkoły SEN spieszymy donieść, że udało nam się wspólnym siłami wypełnić 529 (!) ankiet!!! Dzięki tym ankietom zdobyliśmy wsparcie finansowe dla naszej szkoły. A to wszystko dzięki Waszej wielkiej pomocy!!! W imieniu wszystkich przedszkolaków, uczniów, nauczycieli i zarządu stowarzyszenia bardzo Wam wszystkim dziękujemy!!! Wiedzieliśmy,że można na Was liczyć!!! Niezawodni rodzice, przyjaciele i nauczyciele szkoły SEN!!! Drużyna jak ze SNU!!!

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a