Dziękujemy za wypełnienie 529 ankiet!!!

Dziękujemy za wypełnienie 529 ankiet!!!

Kochani rodzice i przyjaciele Polskiej Szkoły SEN spieszymy donieść, że udało nam się wspólnym siłami wypełnić 529 (!) ankiet!!! Dzięki tym ankietom zdobyliśmy wsparcie finansowe dla naszej szkoły. A to wszystko dzięki Waszej wielkiej pomocy!!! W imieniu wszystkich przedszkolaków, uczniów, nauczycieli i zarządu stowarzyszenia bardzo Wam wszystkim dziękujemy!!! Wiedzieliśmy,że można na Was liczyć!!! Niezawodni rodzice, przyjaciele i nauczyciele szkoły SEN!!! Drużyna jak ze SNU!!!

Inne ciekawe newsy

Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna!

Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w

Bal wenecki

Bal wenecki – taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne!