Dzień Niepodległości w Polskiej Szkole SEN

8 listopada w Polskiej Szkole SEN świętowaliśmy 96 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Z tej okazji odbył się apel, podczas którego uczniowie 5 klasy przedstawili scenkę, w trakcie której przybliżyli wszystkim zgromadzonym uczniom i kadrze nauczycielskiej, czym jest dla Polski odzyskanie niepodległości. [end]Wysłuchaliśmy Pieśni Legionów Piłsudskiego “My Pierwsza Brygada”, a na koniec wspólnie odśpiewaliśmy Hymn Polski. W trakcie apelu Dyrektor Szkoły SEN pasował uczniów klasy pierwszej, którzy nie mogli uczestniczyć w oficjalnym pasowaniu.

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a