Nasi nauczyciele się szkolą.

Zawód nauczyciela wymaga ciągłego podnoszenia kwalifikacji. Nauczyciele, podobnie jak ich uczniowie, cały czas się uczą i dokształcają. Nie inaczej jest z nauczycielami Polskiej Szkoły SEN. [end]W sobotę 8 listopada nasza kadra nauczycielska wzięła udział w dwóch szkoleniach: “Nauka przez zabawę” oraz “Kreatywne nauczanie” zorganizowanego przez Polish Exapts Associations.

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a