Nasi nauczyciele się szkolą.

Zawód nauczyciela wymaga ciągłego podnoszenia kwalifikacji. Nauczyciele, podobnie jak ich uczniowie, cały czas się uczą i dokształcają. Nie inaczej jest z nauczycielami Polskiej Szkoły SEN. [end]W sobotę 8 listopada nasza kadra nauczycielska wzięła udział w dwóch szkoleniach: “Nauka przez zabawę” oraz “Kreatywne nauczanie” zorganizowanego przez Polish Exapts Associations.

Inne ciekawe newsy

Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna!

Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w

Bal wenecki

Bal wenecki – taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne!