Kurs na kurs!

W najbliższą sobotę 4 października ruszają dwa kursy: kurs fotograficzny i kurs na żeglarzy jachtowych i na sterników motorowodnych. Kurs fotograficzny dla wszystkich amatorów robienia zdjęć rozpoczyna się o godzinie 12.00 w szkole irlandzkiej. Kurs będzie prowadzony raz w miesiącu i będzie poruszał takie zagadnienia jak podstawa obsługi aparatu cyfrowego i obróbkę zdjęć, zagadnienia techniczne i estetyczne fotografii, wprowadzenie do historii fotografii. [end]Dowiemy się jak ciekawie skomponować zdjęcie grupowe, portret, krajobraz, martwą naturę. Przede wszystkim kursanci nabędą umięjętność twórczego podejścia do fotografii. Podczas zajęć na pewno nie zabraknie szukania inspiracji do wspaniałych zdjęć!Dla tych którzy kochają morze i jeziora przygotowaliśmy kurs żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego zakończony zdobyciem międzynarodowej licencji i patentu. Na kurs przyjmowane będą osoby od 13 roku życia, które w maju 2015 będą miały ukończone 14 lat i starsze. Oczywiście mile widziana jest młodzież gimnazjalna i licealna oraz dorosli. Roczny koszt kursu to 35 euro na podręczniki i licencję dostępu do platformy internetowej, gdzie będzie można korzystać z materiałów szkoleniwych i mieć stały kontakt z instruktorami. Zajęcia będą odbywały się soboty – 3 razy w miesiącu. Jako ciekawostkę dodamy, że w przyszłym roku planowany jest zakup łodzi żaglowej na potrzeby szkolnych wilków morskich!Serdecznie zapraszamy!

Karol Koszorz – nasz poeta

Chwalimy się naszym niezwykle utalentowanym uczniem, szkolnym poetą i człowiekiem Renesansu – Karolem Koszorzem! Wywiad z nim ukazał się w Magazyn MIR, a przeprowadziła go Magdalena Marciak, nasza polonistka. Polecamy

Mikołajki

Mikołaj zawitał i do naszej szkoły! I jak to Mikołaj, nie przybył z pustymi rękoma, o nie, lecz z workami pełnymi prezentów dla naszych małych i dużych uczniów. Każdy kto