Halloween i zabawy na dużej przerwie.

Kolejna fotorelacja pokazująca życie Szkoły SEN od przysłowiowej “kuchni”. Tym razem zajrzeliśmy z aparatem do przedszkolaków, które świętowały w tę sobotę Halloween. Obowiązkowe tego dnia były kolorowe przebrania, dużo muzyki, tańce i hulańce. A co w tym czasie starsze dzieciaki robiły na dużej przerwie i co zaobserwowaliśmy? [end]Dużo radości! Zajrzyjcie koniecznie do naszej galerii po namacalne dowody.

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a