Gdzie właściwie jest ta biblioteka?

Odpowiedź na to pytanie znają nasi najmłodsi uczniowie, bowiem szkolna biblioteka odwiedza ich, co dwa tygodnie w klasach. To właśnie maluchy z klas 0-2 najchętniej wypożyczają bajki, baśnie, zbiory wierszy i przeróżne opowiadania. Brawa dla rodziców, którzy zachęcają swoje pociechy do samodzielnego czytania i pomagają tym, którzy jeszcze tej sztuki nie opanowali![end]Ale mamy także oddział dla dzieci starszych, młodzieży oraz dorosłych (nauczycieli a także rodziców). Niektórzy wiedzą, gdzie kryją się nasze zbiory i nawet z nich korzystają!Niewtajemniczonym zdradzę, ze nasza mała biblioteka mieści się w kantorku w holu głównym szkoły irlandzkiej. Działa co dwa tygodnie, na przemian z filią dla Maluchów w budynku szkoły muzułmańskiej. Znajdziecie tam mnóstwo ciekawych tytułów: opowiadania dla starszaków, książki o zwierzętach, o historii i przyrodzie Polski, powieści dla młodzieży i oczywiście lektury dla wszystkich klas.Gorąco zachęcam Rodziców do korzystania z naszej biblioteki. Mamy dla Państwa beletrystykę bardzo różnorodną tematycznie, książki biograficzne, poradniki psychologiczne i pedagogiczne. Nie jest to Biblioteka Narodowa, ale można cos wybrać do poczytania.