Jedyny taki finał! Jedyna taka orkiestra!

„Nie ma słów którymi moglibyśmy wyrazić wdzięczność za ten wielki dar naszych uczniów, rodziców i nauczycieli! 2 588.08 euro! Tyle uzbierała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w naszej szkole w ubiegłym roku w sobotę 12 stycznia 2013 bijąc rekord z 2012 o 1 588.08 euro! W najbliższą sobotę 11 stycznia 2014 w budynku szkoły irlandzkiej w godzinach 14.00 – 16.00 w przeddzień ogólnopolskiego i światowego finału WOŚP 2013, trzeci raz z rzędu gramy w SEN miejscu gdzie spełniają się marzenia! [end]Podobnie jak w zeszłym roku przygotowaliśmy moc atrakcji. Będzie pracownia fotograficzna. Kafejka zaoferuje słodkie wypieki pod kawkę i herbatkę. Księgarnia SEN zaprezentuje znakomite tytuły. Kiermasz różności to gratka dla tych, którzy tęsknią za kolorowymi jarmarkami. Dart – lotki to rozrywka dla ludzi o stalowych nerwach. Harcerze w pełnym umundurowaniu przeprowadzą szkolenie z udzielania pierwszej pomocy metodą usta – usta. Malowanie twarzy i Casyno SEN dla tych, którzy kochają hazard w słusznej sprawie dopełnią dzieła. Kino SEN wyświetli najpiękniejszy film dziecięcy „Magiczne Drzewo”. Czyli będzie się działo! Oj będzie!W tym roku cały dochód z orkiestry, w tym oczywiście i z naszej szkoły przeznaczony jest właśnie dla ratowania życia dzieci.Kochani! W ubiegłym roku na szkolnym finale w SEN udało się zebrać okrągłą sumę pieniędzy. Wierzę, że wspólnie pobijemy ten rekord. Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły w najbliższą sobotę w godzinach 14.00 – 16.00. Bądźmy razem i pomóżmy, już 22 raz w historii Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.Sie ma!!!!!!!

Publikacja „Polonijnym szlakiem”

Polonijnych z Irlandii. Wręczenie tomików autorom odbyło się w ubiegłą sobotę na sali teatralnej, w obecności wszystkich uczniów szkoły New Cross College. W tomiku poezji „Polonijnym szlakiem” znalazły się wiersze

Wieczór autorski Karola Koszorza

W imieniu swoim i POSK Dublin serdecznie zapraszamy na Wieczór Autorski naszego niezwykle utalentowanego ucznia Karol Koszorz – strona autorska, podczas którego będziemy rozczytywać się w wierszach pochodzących z jego