Konkurs na najciekawszą kartkę.

Ogłaszamy konkurs na najciekawszą kartkę bożonarodzeniową.Nagrodzone prace będą wysyłane z życzeniami od Szkoły SEN do Ambasady RP, Konsulatu RP w Dublinie oraz instytucji i stowarzyszeń, z którymi współpracujemy.Konkurs jest podzielony na trzy kategorie wiekowe: I kategoria – klasy 0 – III, II kategoria – klasy IV – VI, III kategoria – młodzież gimnazjalna.[end]Prace muszą być wykonane samodzielnie, w formacie nie większym niż A5 (kartka z zeszytu), dowolną techniką plastyczną.Prosimy o niewykonywanie prac przestrzennych.Wykonane kartki prosimy przekazać wychowawcom klas w terminie do 7 grudnia 2013 roku.

Karol Koszorz – nasz poeta

Chwalimy się naszym niezwykle utalentowanym uczniem, szkolnym poetą i człowiekiem Renesansu – Karolem Koszorzem! Wywiad z nim ukazał się w Magazyn MIR, a przeprowadziła go Magdalena Marciak, nasza polonistka. Polecamy

Mikołajki

Mikołaj zawitał i do naszej szkoły! I jak to Mikołaj, nie przybył z pustymi rękoma, o nie, lecz z workami pełnymi prezentów dla naszych małych i dużych uczniów. Każdy kto