Reprezentacja Polskich Dziennikarzy znowu w SEN!

W dniach 12-15 października w Dublinie gościć będą polscy dziennikarze telewizyjni i prasowi, którzy przyjeżdżają zagrać charytatywny mecz z reprezentacją naszej Polskiej Szkoły SEN. Ma to być generalny sprawdzian przed meczem dziennikarzy ANGLIA – POLSKA, który będzie rozegrany 15 października w Londynie dla uczczenia meczu eliminacji do mistrzostw świata pomiędzy drużynami narodowymi naszych krajów.[end]Dziennikarze w składzie:1. Adam Romer „Tenis Magazyn”2. Cezary Olbrycht „NC+” 3. Maciej Sołdan „3 Media”4. Dariusz Tuzimek „NC+”5. Marek Skalski „3 Media”6. Maciej Bonecki „Eurosport”7. Krzysztof Marciniak „NC+”8. Piotr Gołos PZPN9. Jacek Kowalski – Burmistrz Nowego Dworu Mazowieckiego10. Mateusz Olech – Pozytywnie Pozytywny Bloger11. Marcin Pawłowski „TVN24”12. Marcin Feddek „Polsat Sport”13. Adam Gilarski „PZPN”14. Rafał Sak „Eurosport”15. Piotr Wierzbicki „Przegląd Sportowy”16. Daniel Olkowicz „UEFA.com”17. Michał Kocięba „NC+”18. Andrzej Zamilski – trener reprezentacji, były trener reprezentacji Polski do lat 16, która w 1993 roku zdobyła mistrzostwo Europy juniorów (1:0 z Włochami w finale) a później zajęła czwarte miejsce na świecie.Więcej informacji o dziennikarzach znajdziecie na: www.reprezentacjadziennikarzy.plDziennikarze odwiedzą też Polską Szkołę SEN podczas gali na Dzień Nauczyciela i Pasowania Uczniów Pierwszych Klas w sobotę 12 października. Polska Szkoła SEN w Dublinie jest głównym organizatorem pobytu dziennikarzy w stolicy IrlandiiW niedzielę 13 października o godz. 13.30 na Irishtown Stadium Ringsend Dublin 4 dziennikarze zagrają mecz z reprezentacją Polskiej Szkoły SEN w Dublinie! Wstęp wolny toteż serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców i fanów. Po meczu planowane jest piwko z dziennikarzami w jednym z dublińskich pubów. Można będzie spotkać i twarzą w twarz porozmawiać ze swoimi ulubieńcami, znanymi z małego ekranu.Nasza szkoła jest dublińskim organizatorem pobytu polskich dziennikarzy w Irlandii. W związku z tym mamy gorącą prośbę do naszych Rodziców o pomoc w zakwaterowaniu miłych gości na 3 noce: z soboty na niedzielę, z niedzieli na poniedziałek i z poniedziałku na wtorek w dniach 12-15 października. Jeśli ktoś z Rodziców lub z Państwa Przyjaciół zgodziłby się przenocować w tych dniach naszych gości proszony jest o kontakt z dyrekcją, sekretariatem lub z wychowawcami klas. Z góry dziękujemy!Dziennikarze po raz pierwszy odwiedzili Dublin i Irlandię dokładnie rok temu gdzie rozegrali charytatywny mecz z drużyną FC Blessington. To był główny cel ich wizyty i przylotu do Irlandii. Zresztą oddajmy głos naszym gościom, czyli fachowcom. Tak bezpośrednio w dniu 12 października 2012 relacjonował wydarzenie dla macierzystej redakcji Robert Błoński – dziennikarz Gazety Wyborczej:„Reprezentacja Dziennikarzy wygrała z III-ligową irlandzką drużyn ą z Blessington 2:1. 30 km od Dublina zagraliśmy meczu ku pamięci tragicznie zmarłego Jamesa Nolana, 21-letniego kibica, który utonął w Bydgoszczy w trakcie Euro. Mecz obejrzało ponad 200 osób. To był jeden z najpiękniejszych i najbardziej udanych wyjazdów w kilkunastoletniej historii naszej drużyny.”