Warsztaty fotograficzne – TYLKO W SEN!

Wszystkich miłośników fotografii zapraszamy na warsztaty fotograficzne dla dorosłych. Warsztaty poprowadzi dwóch doświadczonych fotografów: Włodzimierz Zaworski i Maciej Pietuszyński, którzy mają bogaty dorobek twórczy oraz szeroką wiedzę teoretyczna oraz łatwość i chęć dzielenia się swoimi doświadczeniami. W trakcie zajęć odbywających się w każdą ostatnią sobotę miesiąca poruszane będą zagadnienia teoretyczne, począwszy od ABC fotografii, jak również bardziej praktyczne, m.in. praca w plenerze, studiu, z modelem czy wreszcie obróbka w Photoshopie. [end]Oprócz wykładów, będziemy wyruszać w plener i praktykować to, czego nauczymy się pod kierunkiem naszych nauczycieli. Na koniec mamy w planach zorganizowanie wystawy naszych najlepszych prac. Kurs zakończony prestiżowym certyfikatem dla uczestników. Zajęcia fotograficzne dla rodziców i przyjaciół Polskiej Szkoły SEN oczywiście bezpłatnie!Zaczynamy już 28 września o godzinie 13.00 Szczegółowych informacji nt. warsztatów udziela pani Elżbieta Dobrzyńska pod numerem telefonu 0862475689Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o wcześniejsze zgłoszenie telefoniczne lub na maila: elzbieta.dobrzynska@szkolasen.com bądź w sekretariacie szkoły.

Projekt Bakcyl – czyli zajęcia z ekonomii

W ubiegłą sobotę uczniowie klas 6, 7 i 8 rozpoczęli cykl wykładów ekonomicznych w ramach Projekt Bakcyl – pierwszy lekcja „Twoje pieniądze”. Dziękujemy Wolontariuszce Katarzynie Kowalskiej za tę lekcję. Czym

Warsztaty 3D w ramach fakultetów

Czy wicie czym jest filament? Nie? A nasi uczniowie już wiedzą! A to za sprawą warsztatów druku 3D prowadzonych przez Pana Jarka Tajkowskiego w ramach fakultetów. W ciągu ostatnich 2