Warsztaty fotograficzne – TYLKO W SEN!

Wszystkich miłośników fotografii zapraszamy na warsztaty fotograficzne dla dorosłych. Warsztaty poprowadzi dwóch doświadczonych fotografów: Włodzimierz Zaworski i Maciej Pietuszyński, którzy mają bogaty dorobek twórczy oraz szeroką wiedzę teoretyczna oraz łatwość i chęć dzielenia się swoimi doświadczeniami. W trakcie zajęć odbywających się w każdą ostatnią sobotę miesiąca poruszane będą zagadnienia teoretyczne, począwszy od ABC fotografii, jak również bardziej praktyczne, m.in. praca w plenerze, studiu, z modelem czy wreszcie obróbka w Photoshopie. [end]Oprócz wykładów, będziemy wyruszać w plener i praktykować to, czego nauczymy się pod kierunkiem naszych nauczycieli. Na koniec mamy w planach zorganizowanie wystawy naszych najlepszych prac. Kurs zakończony prestiżowym certyfikatem dla uczestników. Zajęcia fotograficzne dla rodziców i przyjaciół Polskiej Szkoły SEN oczywiście bezpłatnie!Zaczynamy już 28 września o godzinie 13.00 Szczegółowych informacji nt. warsztatów udziela pani Elżbieta Dobrzyńska pod numerem telefonu 0862475689Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o wcześniejsze zgłoszenie telefoniczne lub na maila: elzbieta.dobrzynska@szkolasen.com bądź w sekretariacie szkoły.

Wielkanoc folklorem malowana

Wielkanoc to czas nie tylko religijnych refleksji, ale także radości, twórczej zabawy i wspólnoty. W naszej szkole, jak co roku, uczniowie i nauczyciele przygotowali wyjątkowe przedstawienie, które nie tylko celebruje