Warsztaty fotograficzne – TYLKO W SEN!

Wszystkich miłośników fotografii zapraszamy na warsztaty fotograficzne dla dorosłych. Warsztaty poprowadzi dwóch doświadczonych fotografów: Włodzimierz Zaworski i Maciej Pietuszyński, którzy mają bogaty dorobek twórczy oraz szeroką wiedzę teoretyczna oraz łatwość i chęć dzielenia się swoimi doświadczeniami. W trakcie zajęć odbywających się w każdą ostatnią sobotę miesiąca poruszane będą zagadnienia teoretyczne, począwszy od ABC fotografii, jak również bardziej praktyczne, m.in. praca w plenerze, studiu, z modelem czy wreszcie obróbka w Photoshopie. [end]Oprócz wykładów, będziemy wyruszać w plener i praktykować to, czego nauczymy się pod kierunkiem naszych nauczycieli. Na koniec mamy w planach zorganizowanie wystawy naszych najlepszych prac. Kurs zakończony prestiżowym certyfikatem dla uczestników. Zajęcia fotograficzne dla rodziców i przyjaciół Polskiej Szkoły SEN oczywiście bezpłatnie!Zaczynamy już 28 września o godzinie 13.00 Szczegółowych informacji nt. warsztatów udziela pani Elżbieta Dobrzyńska pod numerem telefonu 0862475689Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o wcześniejsze zgłoszenie telefoniczne lub na maila: elzbieta.dobrzynska@szkolasen.com bądź w sekretariacie szkoły.

Inne ciekawe newsy

Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna!

Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w

Bal wenecki

Bal wenecki – taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne!